Eesti sisukaima naisteajakirja Buduaar kevadnumber on nüüd müügil!

Vaid paar nädalat enne kevade ametlikku saabumust on esimese kevadkuulutajana kohal Eesti naiste lemmikajakirja Buduaar kevadnumber.

Vaid paar nädalat enne kevade ametlikku saabumust on esimese kevadkuulutajana kohal Eesti naiste lemmikajakirja Buduaar kevadnumber.

Seekordne numbri kaantevahele mahub 316 lehekülge moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone kogu maailmast. Näiteks on meie seekordseks kaanestaariks moeürituste promootor Janne Klooren, kelle taktikepi all sünnivad suurimad Eesti moeüritused ja -projektid. Viimase ilmekaim näide on eelmise aasta lõpul kogu Eesti moemaailma vapustanud mastaapne näitus-raamat Kaamos. Moepisikuga ärinaisest ja tema suurtest tegudest saad lugeda juba 13leheküljelisest persooniloost, mida kaunistavad Toomas Volkmanni tehtud kaunid fotod.

Moest ei saa me uue hooaja lävepakul ei üle ega ümber. Seepärast toome sinuni ligi 500 superägedat šopinguideed, kaunid moeseeriad ning kuumimad ilu- ja moetrendid otse maailma moelavadelt. Moelehekülgedel vestleme ka disainer Liina Steiniga, teeme tutvust 92aastase moelegendi Iris Apfeliga ning aitame sul välja valida just Sinule sobivad värvitoonid.

Kevadistel ilulehekülgedel toome sinuni eriti mahuka meigikooli koos samm-sammuliste õpetustega selle kohta, kuidas saada omale lihtsa ja kiire vaevaga päevameigist õhtumeik ja soeng.

Meie kevadnumbriga on kaasas ka eriti mahukas ja sisukas Buduaar BODY, kus räägime uuest kuumast dieettrendist: gluteenivabast toitumisest, jõutreeningute kasulikkusestkäime Vääna Jõesuus külas Mari Metsallikul, anname nõu, kuidas ise oma elu juhtida ning soovitusi neile, kes plaanivad üksinda reisile minna.

 

Kaunist kevadootust koos Buduaariga!

 

Sinu Buduaar