KUUM Buduaari suvenumber nüüd müügil!

KUUM Buduaari suvenumber nüüd müügil!

Koos sumedate suveõhtute ning kõrgete plusskraadidega saabub juba selle nädala lõpus müügile ajakirja Buduaar suvenumber.

Koos sumedate suveõhtutega saabus müügile ajakirja Buduaar suvenumber.

Seekordses numbris jagub lugemist kaanest kaaneni: ajakirja alguslehtedel tutvustame sulle kuumimaid ilu- ja moetrende laiast maailmast. Anname nõu, kuidas saada omale ideaalsed kulmud, ilublogijad Grete Link ja Liina Ütt kirjutavad sellest kuidas muuta oma meik rannahooajal veekindlaks ning Buduaari meigikoolis teeme järele selliste diivade meiki ja soengut nagu Kim Kardashian, Blake Lively ja Dita Von Teese.

Selleks, et saaksid algavaks hooajaks valida endale ainult parimad uued ilutooted, toome sinuni põhjaliku ülevaate Buduaari Lemmik 2014 valimisel enim hääli saanud tooted.

Moelehekülgedel anname sulle ülevaate Euroopa parimatest outlet´idest, läheme külla moeblogija Roberta Einerile ning vaatame tema kadestamisväärset garderoobi. Stiilse mehe rubriigis räägib Eesti üks armastatumaid DJ´sid Bad J stiilist ning muusikast.

Meie seekordne kaanestaar on ilus ja andekas Grete Klein, kes räägib avameelselt lahkuminekust, kuulsuse varjupooltest ning ühe suure unistuse täitumisest. Unistuste täitumisega on seotud ka meie artikkel 27 – uue elu algus. On tõestatud, et just 27 on see maagiline vanus, kus hakkavad toimuma meie elus muudatused. Inspireerivat lugemist jagub Buduaaris veelgi – toome sinuni kolme noore naise edulood ning artiklis Tindiusku pöördunud naised uurime välja kolme kaunitari tätoveeringute tagamaad.

Suhete ja seksilehekülgedel on meil seekord üks üsna uskumatuna näiv lugu elust enesest ehk lugu sellest, kuidas mees naudib dirty sex´i ega soovi, et naine enne vahekorda duši all käiks. Veel keskendume kiirele kireseksile – kähkukale.

Loomulikult ei saa Buduaar läbi ka shoppinguta – meie moetoimetaja on sinu jaoks kokku kogunud Eesti kaubanduse kõige ägedamad leiud ja seda lausa 36 lk ulatuses!

Kallis Buduaarikas, milline teema uuest ajakirjast sulle enim huvi pakkus?

Ilusat suve koos Buduaariga!

Buduaar.ee