Seks – tead sellest kõike? Uuri järele!

Kas seks on sinu ja su partneri jaoks puhas seksuaalne, füüsiline nauding või on see teie jaoks ka hingeline teema? Vaatleme seksi veidi teise nurga alt – millised on seksifaktid, mida sa varem ei teadnud?

Kas seks on sinu ja su partneri jaoks puhas seksuaalne, füüsiline nauding või on see teie jaoks ka hingeline teema? Vaatleme seksi veidi teise nurga alt – millised on seksifaktid, mida sa varem ei teadnud?

*Kas teadsid, et sperma koosneb rohkem kui kolmekümnest koostisosast? Sperma sisaldab näiteks kasulikku B12-vitamiini, mis on teadaolevalt hea närvidele. Ei tea, kas sellepärast ongi regulaarselt seksivad inimesed rõõmsamad ja eluga rohkem rahul?

*Oled sa kunagi mälukaotust kogenud? Suurepärane, metsik, tundeküllane, ülimalt erutav seks, mis kulmineerub meeletu orgasmiga, võib tekitada lühiajalist mälukaotust. Kui oled kogenud uskumatult head seksi, mis ei ole vaid füüsiline, vaid paneb sind ka sisemiselt vibreerima, tead, et paar tundi sinu elust võib lihtsalt n-ö tuulest viidud saada. Hea seksi nimel – miks mitte!

*Kas ka sina oled telefonisõltlane? Iga kaheteistkümnes naine on seksi ajal telefoni kasutanud. See on okei, kui oled telefoni hääle peale unustanud ja paned seksi segava kõne kinni. Kuid seksi ajal kusagil Facebookis või meilboksis hängida pole absoluutselt okei. Kõik noogutavad nõusolevalt.

*Hei, trennihullud! 40 % naistest on kogenud orgasmi sporti tehes. Suurepärane, kas pole? Tean naisi, kes saavad jõusaalis absoluutselt iga kord orgasmi – ei tea, kas selles peitubki nende kauni figuuri saladus?

*Keskmiselt kestab seks … viis minutit. Kui vastasid praegu jaatavalt, peaksid oma seksielu üle tõsiselt järele mõtlema. Kas su partner ei pea vastu? Või armastadki sa minikähkukaid? Keskmiselt kestab seks 37 minutit. Tantrateadlased nimetavad aga kähkukaks pooleteisetunnist seksi. 

*Teelusikatäis spermat sisaldab umbes 7 kalorit. Aga ära muretse, sest üks maraton linade vahel kulutab lausa 300 kalorit!

*Tihti on parem! Teaduslikud uuringud kinnitavad, et inimesed, kes seksivad vähemalt kolm-neli korda nädalas, näevad neli kuni seitse aastat nooremad välja! So … hop to it!

*Bitch’id on lahti! Vallalised naised on millegi pärast alati rohkem huvitatud meestest, kellel juba on naine. Ei tea, kas seetõttu, et naise olemasolu näitab teatud mõttes positiivset garantiid?

*Orgasmid teevad inimese suhtlemisaltimaks ja üldse paremaks kommunikeerujaks. Eriti hästi pidi üks korralik orgasm mõjuma enne avalikku esinemist!

*Heas füüsilises vormis olevate inimeste vaheline seks on oluliselt parem! Jääb ära väsinud hingeldamine ja higistamine, seega seks on palju meeldivam!

*Seks vähemalt kord nädalas toetab sinu immuunsussüsteemi tugevana püsimist! Nii et seks on terviseks.

*Usud, et seks suurendab rindu? Just nimelt, on tehtud kindlaks, et kui sa erutud, paisuvad sinu rinnad kuni 25 %!

*Päevas seksib maailmas umbes 200 miljonit paari!

 

*Kolmveerand meestest saab vahekorra ajal alati orgasmi, samas kui naiste seas on see protsent vaid 30.

*Milline koht on seksimiseks kõige populaarsem? Loomulikult magamistuba, aga sellele järgneb midagi sama igavat – nimelt auto.

*Ära häbene oma kurvikat peput, sest meeste arvates on see üliseksikas, viidates naise viljakusele.

*Vaid üks protsent naisi on võimeline saavutama orgasmi ainuüksi rindu stimuleerides.

*12% naistest haarab kohe pärast seksi oma mobiiltelefoni järele. Ehk tahavad nad oma heast kogemusest kohe posituste teha?

*73% naistest on kogenud vähemalt üht üheöösuhet. Kas ka sina?

*Kuula nüüd! Kas teadsid, see partner, kes on seksi ajal peal, saab parema orgasmi? Nüüd läheb maadlemiseks!

*Seks on kümme korda efektiivsem rahusti ja stressimaandaja kui mõni antidepressant. Isegi Beyoncé on tunnistanud, et enne suuri kontserte meeldib talle ärevuse peletamiseks kallimaga armatseda.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2014

 

Buduaar.ee