Reklaam sulgub sekundi pärast

VÄRSKE BUDUAAR ON KOHAL! Tutvu ajakirja sügisnumbriga

Buduaari september-oktoober number toob lugejateni uue hooaja trendikad ilu- ja moesoovitused ning ägedate naiste inspireerivad lood.

Ajakirja kaanel särab lauljanna Grete Paia, kes jagab elu ilusaid ja südamlikke hetki ning paneb südamele, et me elus olulist iseenesestmõistetavana ei kipuks võtma.

Foto: Maksim Toome

Kokk ja kokaraamatute autor Anni Arro tuletab kuldreeglites meelde lihtsaid, kuid olulisi tõdesid ja eluilu märkamist.

Karjääriloos avab enda loo Prototroni kiirendi eestvedaja Jana Budkovskaja, keda võib pidada ka multiettevõtjaks – mis teda innustab ja mille eest ta seisab, loe ajakirjast. Mis oli Ivana Trumpi fenomen, seda lahkab ajakirjas meie kolumnist Neeme Raud.

Jana Budkovskaja / Foto: Maksim Toome

Värske hooaja vaimus vaatame üle, milline peaks olema sügisene nahahooldus ja millised meigitrendid aktuaalsed saavad olema. Õpime ära, kuidas kodus oma kiharate eest hästi hoolitseda ja milliseid vigu tingimata vältida.

silm
Foto: 123rf

Kui oled tabanud end mõttelt, et kosmeetikatoodete virvarris orienteerumine on keeruline, loe kindlasti „Apteegi-, salongi-, spaa- või mahekosmeetika?“ artiklit, kus teeme erinevused selgeks.

Foto: 123rf

Pöörame tähelepanu ka jätkusuutlikule ilule, see on trend, mis on tulnud, et jääda. Iluankeedis avaldab oma särava välimuse saladused armastatud näitlejanna ja psühholoog Rita Rätsepp.

Moehuvilistele oleme välja valinud uue hooaja trendid, millest inspiratsiooni ammutada ja teeme ka selgeks, kuidas vihmaperioodil stiilne välja näha. Põnevat avastamist pakub trendikate jalanõude lugu, kus on luubi all uhked jalavarjud, mida arst ei pruugi heaks kiita. Stiilse naise rubriigis jagab oma armastust minimalismi vastu Liis Taras.

Klõps moeseeriast / Foto: Maksim Toome

Karm, ent oluline teema on võitlus rinnavähiga, kus Buduaarile räägivad oma loo kaks Eesti naist.

Milline on elu Eestis itaallase pilgu läbi, saad teada siin tegutseva muusik Filippo Pozza persooniloost. Reisilugu viib meid seekord legendaarsesse Prantsuse Rivierasse.

Uuele hooajale sobilikku inspiratsiooni võid leida ägedate hobide loost, kus viis naist jagavad oma teistmoodi ja põnevaid huvisid – mine tea, ehk leiad ka midagi, mida proovida!

Koduloos läheme seekord külla pilkupüüdvasse ridaelamusse, kus domineerivad roosad ja sinised toonid.

Head avastamist!