BUDUAAR BODY 2017 multifunktsionaalne elustiilimärkmik

Buduaar BODY on sulle vajalik vähemalt kolmel põhjusel:
Aitab sul igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada
Igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida
Aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele

Buduaar BODY on naiste multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis erineb paljuski teistest aastakalendritest. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta. 


Mis on BUDUAAR BODY elustiilimärkmik?
Kas teadsid, et kõige parem on oma kehakaalu hoida või kaalueesmärki saavutada, kui jälgid oma kaalu ja toitumist iga päev? Kas vajad meeldetuletust, kui oluline on juua iga päev vähemalt kaheksa klaasi vett? Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta.

Buduaar BODY on sulle vajalik vähemalt kolmel põhjusel:
* Aitab sul igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada, pakkudes süsteemset abi kalorite põletamise ja trennikoormuse jälgimisel
* Igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida
* Aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele, pakkudes igapäevases kalendrivaates võimalust järge pidada ka veejoomise ja toidu kalorite osas

Buduaar BODY 2017 sisaldab 224 lk:

– 2017. ja 2018. aasta kalender

– 2017. aasta kompaktne aastaplaan kuude lõikes, kuhu saad kirja panna sünnipäevad ja muud tähtsamad meeldetuletused. Seda on mugav kasutada, sest kogu aasta üldinfo on paigutatud kvartaliteks jaotatuna neljale lehele.

– Tunniplaan kulub ära väga paljudele naistele sõltumata vanusest. See on eelkõige mõeldud lapsevanemale või tudengile ja gümnaasiumineiule, kel päevarutiinid korduvad nädalast nädalasse. Tunniplaani saab ema kirja panna lapse kooligraafiku ja huviringid.

– Menstruatsioonikalender annab visuaalselt hea ülevaate tsükli regulaarsusest.

– Kuuplaani leiad iga kuu algusest, kuhu saad kirja panna oma treeningplaani, reisid ja muu ülevaatliku info, mida on mõnus kuu lõikes jälgida. Kuuplaani alumine osa on pühendatud selle kuu eesmärkidele. Kui eesmärk on saavutatud, siis tee eesmärgi taga olevasse ruutu linnuke – nii on hea oma to-do-nimekirjal silma peal hoida!

– Ostunimekiri – shopping wishlist‘i pane kirja need suuremad ostud, mida plaanid või soovid lähiajal teha.

– Kaalukalender – kui teed trenni ja toitud tervislikult, siis on mõistlik ka igapäevaselt enda tulemusi jälgida. Iga kuu juurest leiad naisefiguuriga isiklike mõõtude kalendri, kuhu saad kirja panna oma strateegilised mõõdud, kehakaalu, päevased tarbitud kalorid ja kulutatud kalorid. Et teada, kui palju sa päeva jooksul kaloreid kulutasid, saad abi oma uuest Suunto spordikellast või kasuta meie treeningute kaloritabeleid. Märkmikust leiad ka lisatabeli, mis annab ülevaate erinevate toitude kalorsusest.

– Rahaplaan – kuu rahaplaan aitab sul kulud kontrolli all hoida. 

– Nädalaplaan – iga nädalapäeva juures on body-lisa, kuhu saad märkida oma kaalu, tarbitud kalorid, liikumise (sammudes või kilomeetrites), tarbitud veekoguse ning toidu-trenniinfo. Lisaks on sul võimalus tujuikoone kasutades ära märkida, milline oli sinu meeleolu sel päeval. Nädalaplaanist leiad ka info päikesetõusu ja -loojangu ning riigipühade kohta.

Lisaks leiad Buduaar BODY märkmikust:

– Erinevate trennidega kuluvate kalorite tabelid
– Toiduainete kalorsuse tabelid
– Ainevahetuse energiakulu, tervisliku vööümbermõõdu ja kehamassiindeksi arvutamise juhendid
– Sinu tervisekontrolli meeldetuletuse
– Lahussöömise kiirkursuse algajale
– Kuufaaside kalendri 2017. aastaks
– Rõivaste ja jalanõude suurusnumbrid
– Õnne ja tänulikkuse tööriistad 

Märkmik on saadaval kahe erineva kaanekujundusega – üks kirju roosa ja teine kukeaasta kujundusega. Telli elustiilimärkmik hinnaga 7,95 € siit endale koju (postipaki lisatasu 1,99 €) või tule ise järele Buduaari kontorisse Põhja pst 21c, Tallinn, E-R 9-17. 

Märkmik on müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu raamatupoodides ja supermarketite ajakirjalettidel.

Buduaar.ee

buduaar.ee/tellimine