BUDUAAR TEENI NOVEMBER-DETSEMBER number toob talve ametlikult kohale!

BUDUAAR TEENI NOVEMBER-DETSEMBER number toob talve ametlikult kohale!

Kuhu kadusid need mõnusalt sahisevad värvilised lehed ja soojakraadid?! Vahet pole, sest lõpuks on meieni jõudnud särav ja cool-i energiat täis laetud Eesti ainsa noorteajakirja uus number, mis pimedasse talveõhtusse veidi soojust ja naeru toob.

Kuhu kadusid need mõnusalt sahisevad värvilised lehed ja soojakraadid?! Vahet pole, sest lõpuks on meieni jõudnud särav ja cool-i energiat täis laetud Eesti ainsa noorteajakirja uus number, mis pimedasse talveõhtusse veidi soojust ja naeru toob. Kuigi kõik peaks uus olema vaid septembrikuus, võime me suure hurraaga öelda, et uut on ka novembri- ja detsembrikuus, sest uue tegevtoimetaja kõrval on meil ka palju uusi ja huvitavaid teemasid ning kolumne.

Näiteks on uue kolumniga meie ajakirja ilusaid mõtteid jagamas kaante vahele jõudnud modell Kätlin Hallik ehk Balam ning värsket energiast pakatab blogija rubriigis Fitloora.

Kaanel naeratab meelalt tuntud (Buduaar Teeni poolt) YouTube’i printsessiks kroonitud Maria Rannaväli, kes rääkis mahukas intervjuus oma elust tuntud näona ja andis soovitusi populaarseks hobiks saanud videoblogimise osas.

Oma elust pajatavad meile veel armastatud näitlejad ja lauljad Kristjan KasearuBrigitte Susanne Hunt ja Katariina Ratasepp ning tervislikke smuutiretsepte õpetab meid valmistama loomulikult kaunitar Grete Klein.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka meie pikaaegsed lemmikud rubriigid – “Life hacks”“5 megalahedat äppi”“Appi, kui mark” ning “Unistuste amet”, millest viimases räägib meile armas Kadi Poll, kuidas tema igapäevatööks on kuulsustega koos teleajalugu teha. “Eesti vs YouTube” rubriigis räägivad oma tegemistest andekad vennad Karlos Kolk ja Kaspar Kolk.

Kõik see ning palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!
PS! Ajakiri jõuab postkastidesse ja poelettidele 15. novembril! 

Sinu Buduaar TEEN