KEVAD JÕUDIS SEEKORD VAREM! Buduaari ajakirja uus number nüüd müügil!

KEVAD JÕUDIS SEEKORD VAREM! Buduaari ajakirja uus number nüüd müügil!

Kevadnumbris hulgaliselt moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone
Maailmakuulus 36 küsimuse test, mille abil saad juba esimsel kohtungul aru, kas sinu vastas istub Hr. Õige või mitte!  
Esitasime kaanestaar Kerlile väljakutse, mida ükski Eesti kaanestaar pole siiani vastu võtnud!

Kuigi ametliku kevade saabumiseni on veel pisut aega, saame end juba varakult plusskraadide ja päikesehooajale lähemale viia. Koht, kus algavaks aastaajaks inspiratsiooni ammutada, on Buduaari ajakirja uus number, mida võid poelettidelt juba otsima minna!

Käesolevasse numbrisse mahub hulgaliselt moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone kogu maailmast. Näiteks on meie seekordseks kaanestaariks Eesti edukaim lauljatar Kerli Kõiv. Esitasime Kerlile väljakutse, mida ükski Eesti kaanestaar pole siiani vastu võtnud – pildistada ajakirja kaaneseeriat vee all. Kuigi vesi ei ole Kerli lemmikelement, oli ta nõus end selle meelevalda usaldama. „Tänaseks ei tegele ma ühegi asjaga, mis mind ei kõneta või minu südant ei soojenda,” ütleb Eesti edukaim naisartist, keda kogemused ja õppetunnid on teinud tugevamaks kui kunagi varem.

Kuna kevad on armastuse leidmise ja hoidmise aeg, siis keskendume ka meie sellele, kuidas leida oma ellu seda õiget. Toome sinuni maailmakuulsa 36 küsimuse testi, mille abil saad juba esimesel kohtingul aru, kas sinu vastas istub hr Õige või mitte! Samuti vaatleme tänapäeva moehaigust Bridget Jonesi sündroomi ning mida see endast täpsemalt kujutab?

 

Neile, kes on oma armastatu kaotanud, anname ABC, kuidas lahkuminekust toibuda – ja lubame, et särad uuesti juba varem kui arvatagi oskad. Veel rääkisime eestlannaga, kes jutustas meile loo sellest, kuidas ta juhuse tahtel viis aastat seksita oli! Suhtelehekülgedel vestlesime ka muusik Tommy Cashiga armastusest ja naistest. 

 

Ilust ei saa me uue hooaja lävepakul ei üle ega ümber. Seepärast toome sinuni mitmeid uusi iluprotseduure, kauneid moeseeriaid ning kuumimaid ilu- ja moetrende otse maailma moelavadelt. 

 

Teadlased väidavad, et kui teed oma garderoobis suurpuhastuse, muutud palju õnnelikumaks. Millal siis veel seda proovida kui mitte nüüd? Anname nõu, millest alustada ja kuidas armsaid asju säilitada! Lisaks vaatleme, kuidas astuda stiilselt vastu igapäevastele väljakutsetele ehk muudame kontoririietuse stiilseks!

 

Oma lemmikuid tutvustab Yoko Alender ning Buduaari palvel seab oma elu kuldreeglid ritta kunstnik Epp Maria Kokamägi. Veel leiad ajakirjast nippe ja trikke oma enesekindluse suurendamiseks ja nõuandeid, kuidas pidevalt edu laineharjal surfata!

Piilu ajakirja sisu ka allolevast galeriist!

Sinu Buduaar

Sarnased artiklid