Sisukaim ja säravaim: Buduaari ajakirja sügisnumber nüüd müügil!

Sisukaim ja säravaim: Buduaari ajakirja sügisnumber nüüd müügil!

Ilus ja edukas ärinaine: Liis Lass Eksperiment: Mees Tinderist? Külas Maarja-Liis Ilusal Minu viiskümmend halli varjundit Nimevahetus peale abielu – ei või jah? Kuidas saada nädalaga vormi?

Eesti sisukaima ja säravaima naisteajakirja Buduaar sügisnumber on nüüd müügil!

Ilus ja edukas ärinaine Liis Lass

Eksperiment: Mees Tinderist?

Külas Maarja-Liis Ilusal

Minu viiskümmend halli varjundit

Nimevahetus peale abielu – ei või jah?

Eesti mahukaimast naisteajakirjast (316! lk) leiad nii põnevaid persoonilugusid Eestist kui ka mujalt maailmast, kuumimaid ilu- ja moetrende, vapustavaid tõsielulugusid Eesti naistelt ning hulgaliselt nippe ja soovitusi, kuidas oma elu veel paremaks muuta.

Buduaari sügisajakirja esikaant kaunistab seekord edukas ja tubli ärinaine Liis Lass, kes on oma elu nüüd sisse seadnud Singapuris. Kunagisest seltskonnakaunitarist on saanud edukas ärinaine maailma ühes kalleimas linnas, armastav abikaasa ja ema oma tütrele. „Igaühel peaks elus olema visioon, kuhu jõuda tahetakse. Isegi kui see visioon on hägune, siis ilma selleta on elu lihtsalt kulgemine,” ütleb Liis sihileviiva tarkusetera.

Veel piilume Eesti juurtega, kuid hoopis laias maailmas edukalt karjääri tegevate või õnne otsima läinud inimeste igapäevaellu ja edulugude taha. Nii avavad end meie numbri kaante vahel kingadisainer Inga Savits Hanon, moedisainer Kristian Steinberg, kunstnik Mai Lill ja Bali saarele uut elu alustama läinud Kadi Tombak.  

Oma lemmikuid tutvustab andekas disainer ja illustraator Britt Samoson ning Buduaari palvel seab oma elu kuldreeglid ritta Evelin Ilves.

Moemaailma hullustest ja nende kantavusest räägib oma moekolumnis Urmas Väljaots.  

Ühel sumedal suvekuul käisime külas ka Maarja-Liis Ilusal, kes oli nõus meid oma kodus vastu võtma ning tutvustama lemmikuid oma kadedakstegevast garderoobist.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka põnevad suhtelood. Näiteks toome sinuni loo naisest, kes ammutas filmist “50 halli varjundit”  inspiratsiooni ja muutis oma voodielu kardinaalselt! 

Küsisime ka meestelt, mis neid naiste juures kõige rohkem häirib, ning saime palju põnevaid vastuseid! Veel õpetame sind armastama iseennast, sest on ju teada, et kes armastab iseend, see suudab armastada ka teisi. Suhtelehekülgedel vestlesime ka kunstnik Martin Saarega armastusest ja naistest. 

Sügisajakirja vahel on ka Buduaar Body ehk tervsliku elustiili eri. Ebakindlusest oma keha suhtes räägib ausalt ja avameelselt tunnustatud blogija Merilin Taimre, veel vaatame, miks ei peaks suhkrusöömist lõpetama, anname nõu, kuidas saada nädalaga paremasse vormi, kuidas oma unenägudes üleval olla ja neis rännata ning uurime hea figuuri saladust ka särvatelt Eesti naistelt. Samuti tutvume seitsme Eesti naisega, kes löövad laineid motospordimaailmas!

Loomulikult ei puudu meie ajakirjast ka põnevad kolumnistid: Susan Luitsalu, Lea Dali Lion, Terje Mander, Urmas Väljaots, Marge Tava, Kristi Saare, Heidi Ruul, Villu Parvet.

 

 

 

Maagilist sügist koos Buduaariga!

Sarnased artiklid