NÕIASAATE ALISA paljastas oma elu musta saladuse

Käesoleva "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" hooaja üheks tugevaimaks osalejaks peetakse kahtlemata nõid Alisat, kelle elu on kõike muud kui tavaline. Veel sügise algul tuli ilmsiks, et Alisa üritas endalt elu võtta ning see, et ta täna meie keskel on, on tegelikult õnnelik kokkusattumus.

Käesoleva “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” hooaja üheks tugevaimaks osalejaks peetakse kahtlemata nõid Alisat, kelle elu on kõike muud kui tavaline. Veel sügise algul tuli ilmsiks, et Alisa üritas endalt elu võtta ning see, et ta täna meie keskel on, on tegelikult õnnelik kokkusattumus.

Alisa üritas enesetappu, lõigates vannis läbi oma veenid, kuid õnneks sattus tema ema juhtunule õigel sekundil peale ning tänu kiirele tegutsemisele on Alisa elus. Ta tõdeb, et kardab küll surma, kuid samas kardab ta ka elada. 

“Ma ei saa üldse aru, mis ja miks ma siin elus tegema pean. Mulle ei meeldi siin olla, aga samas ma kardan surma. Kuna see nagunii tuleb, siis ma vahel tahan sellest hirmust varem lahti saada,” tunnistas Alisa TV3-le antud intervjuus.

Alisa enesetapukatse tähendas ühtlasi ka seda, et ta pidi paar nädalat haiglas toibuma ning sellest tulenevalt lükati edasi ka “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võtted, sest soov Alisat saates edasi näha oli loomulikult suur.

Alisa ei välista seda, et ta tulevikus uuesti endalt elu ei kavatse võtta.

Vaata videot Alisa ausast pihtimusest allpool.