#B60

#B60- heategu iseendale!
Öeldakse, et 60 päevaga kujundatakse uusi harjumusi. Meie usume, et 60 päevaga on võimalik muuta oma elu. Buduaari algatatud 60-päevane väljakutse on mõeldud just sulle, kes sa tunned, et oled endale võlgu ühe lubaduse tervise ja heaolu heaks.  Vali välja oma lubadus, ole valmis sellest 60 päeva kinni pidama ning  anna oma kaasalöömisest pidevalt ka sotsiaalmeedias märku, motiveerides sellega teisigi liituma.

Miks osaleda #B60 väljakutses?
#B60 on heategu iseendale. Kampaania vältel kutsume sind üles rohkem liikuma, õigesti toituma ja puhkama, mediteerima, mõtlema iseendale ning olema aktiivsem hoolitsemaks oma füüsilise ja vaimse vormi eest. Et teekond oleks lõbusam ja motivatsioon ei raugeks, loosime postitajate vahel iga nädal välja oma koostööpartnerite poolt välja pandud ägedaid vaheauhindu. Lisaindu saad ka teistelt osalejatelt.

Millal #B60 aset leiab?
Koostöös paljude influencerite, ühiskonna arvamusliidrite ja eestlaste tervisest hoolivate firmadega saab  väljakutse 1. juunil ametliku avapaugu.  Sinu isikliku väljakutse alguse kuupäeva saad ise valida ja see võib olla kas või täna. Ainuke reegel on see, et sinu 60 päeva peab täis saama hiljemalt 1. oktoobriks.  Siis tõmbame joone alla ja korraldame suurema auhinnarahe.

Kuidas väljakutses kaasa lüüa?
Kuna see väljakutse on eelkõige sulle endale, siis võid teha seda enda reeglite järgi.  Postita stardipauguks sotsiaalmeediasse pilt või video, mis sisaldab ( teksti või pildina) sinu iseendale antud lubadust. Lisa postitusele ka hashtag #B60. Ühe selleteemalise postituse koos #B60 peaksid tegema korra nädalas ja nii 60 päeva jooksul.  Postitada võid nii Facebooki kui Instagrami ajajoonele. Liitu B60 Facebooki kinnise grupiga ja akka jälgima ka #B60 IG kontot, et olla kursis kõikide mängude ja parimate pakkimistega.

Milliseid lubadusi tuleks anda #B60 raames?

Lubaduste ampluaa võib olla lai-  olgu selleks soov tervislikumalt toituda, rohkem liikuda ja sporti teha, unetunnid täis magada või muul viisil enda eest paremini hoolitseda ning positiivsemat maailmapilti kujundada.  Kui tunned, et elad juba sellist elu, mis ei vaja täiendavaid väljakutseid, siis võid lihtsalt kinnitada oma olemasolevat lubadust iseendale ja jätkata samas vaimus oma seniste lubaduste täitmist.

Vaata, milliseid lubadusi on andnud selle väljakutsega liitunud mõjuisikud. ( Videod postitame väljakutse alguses maikuu lõpus).

#B60 toetajad ja koostööpartnerid ( nimekiri täieneb jooksvalt )