Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 8. aprill

Julia, Juuli, Juulika, Lia, Liana, Liane 

Telesaated
TV3
 • 04:55 Seitsmesed: Duubel
 • 19:00 Seitsmesed uudised
 • 19:30 Seitsmesed: Duubel
 • 20:00 Naabrist parem
Lisaks..
TV6
 • 18:30 Perepea
 • 19:00 Suure paugu teooria
 • 19:30 Suure paugu teooria
 • 20:00 Perepea
Lisaks..
3+
 • 19:05 Следствие любви
 • 20:00 Следствие любви
 • 21:00 Мажор 2
 • 22:10 Элементарно
Lisaks..
All Media Baltics
Jälgi meid:

#B60

#B60- heategu iseendale!
Öeldakse, et 60 päevaga kujundatakse uusi harjumusi. Meie usume, et 60 päevaga on võimalik muuta oma elu. Buduaari algatatud 60-päevane väljakutse on mõeldud just sulle, kes sa tunned, et oled endale võlgu ühe lubaduse tervise ja heaolu heaks.  Vali välja oma lubadus, ole valmis sellest 60 päeva kinni pidama ning  anna oma kaasalöömisest pidevalt ka sotsiaalmeedias märku, motiveerides sellega teisigi liituma.

Miks osaleda #B60 väljakutses?
#B60 on heategu iseendale. Kampaania vältel kutsume sind üles rohkem liikuma, õigesti toituma ja puhkama, mediteerima, mõtlema iseendale ning olema aktiivsem hoolitsemaks oma tervise eest. Et teekond oleks lõbusam ja motivatsioon ei raugeks, loosime postitajate vahel iga nädal välja oma koostööpartnerite poolt välja pandud ägedaid vaheauhindu. Lisaindu saad ka teistelt osalejatelt.

Millal #B60 aset leiab?
Koostöös paljude influencerite, ühiskonna arvamusliidrite ja eestlaste tervisest hoolivate firmadega saab  väljakutse 1. aprillil ametliku avapaugu.  Sinu isikliku väljakutse alguse kuupäeva saad ise valida ja see võib olla kas või täna. Ainuke reegel on see, et sinu 60 päeva peab täis saama hiljemalt 1. septembriks. Kõik, kes on 60 päeva vapralt vastu pidanud ja sellest reeglipäraselt sotsiaalmeedias teavitanud, saavad lõpetamisel üllatuse osaliseks.

Kuidas väljakutses kaasa lüüa?
Kuna see väljakutse on eelkõige sulle endale, siis võid teha seda enda reeglite järgi. Kui sa aga otsustad väljakutses nn ametlikult osaleda ja nautida väljakutse toetajate poolt pakutavaid hüvesid ja auhindu, siis registreeri end tasuta alloleva ankeedi kaudu osalejaks. Postita stardipauguks sotsiaalmeediasse pilt või video, mis sisaldab ( teksti või pildina) sinu iseendale antud lubadust. Lisa postitusele ka hashtag #B60. Ühe selleteemalise postituse koos #B60 peaksid tegema korra nädalas ja nii 60 päeva jooksul.  Postitada võid nii Facebooki kui Instagrami ajajoonele. Selleks, et oskaksime sind jälgida, palun lisa ankeeti selle sotsiaalmeediakanali kasutajanimi, millega plaanid kaasa lüüa. Kui sa ei taha teha avalikke postitusi, siis võid postitada ka B60 kinnisesse FB gruppi, mis asub SIIN.

Milliseid lubadusi tuleks anda #B60 raames?

Lubaduste ampluaa võib olla lai-  olgu selleks soov tervislikumalt toituda, rohkem liikuda ja sporti teha, unetunnid täis magada või muul viisil enda eest paremini hoolitseda ning positiivsemat maailmapilti kujundada.  Kui tunned, et elad juba sellist elu, mis ei vaja täiendavaid väljakutseid, siis võid lihtsalt kinnitada oma olemasolevat lubadust iseendale ja jätkata samas vaimus oma seniste lubaduste täitmist.

Registreeri end osalema siin:

Vaata, milliseid lubadusi on andnud selle väljakutsega liitunud mõjuisikud. ( Videod postitame väljakutse alguses märtsi lõpus).

#B60 toetajad ja koostööpartnerid ( nimekiri täieneb jooksvalt )

Koostööpartnerite ja toetajate eripakkumistega #B60 osalejatele saad tutvuda alates 30.märtsist siia lehele tekkival interaktiivsel kaardil, mis on valminud koostöös AlphaGISiga.