3 ootamatut küsimust: SIDNI TOMSON

Buduaar Teen lükkas käima suvereporteri otsingu, kus parimad võidavad 10 eurot honorari. Auhinna võitis Sigrid Tamme, kes intervjueeris instagrammer ja juutuuber Sidni Tomsonit. Sidni Youtube’i kanalilt leiab nii paroodiaid, vloge kui ka erinevaid challenge‘id koos erinevate Eesti Youtuberitega  tema lõbus ja särtsakas iseloom, milles ka küllaga eneseirooniat, nakatab märkamatult ja kutsub üha uuesti klikkima. Proovi sinagi kätt! 

1. Mis on sinu salanipp, kui tahad kellelegi meeldida?
Ma olen täpselt see inimene, et kui sa mulle meeldid, siis ma käitun üliebamugavalt, arvatavasti ignoreerin ega ütle ühtegi sõna. Siiani see väga tõhus strateegia pole olnud, seega ega mul vist mingit otsest salanippi (mis toimiks) ei olegi.

2. Milline on olnud sinu kõige hirmsam unenägu, mida näinud oled?

Kunagi väiksena ma nägingi ainult õudusunenägusid. Üks, mida ma mäletan, on selline, kuidas UFO-d tulid meie perele järgi ja tahtsid meid röövida. Põhjus, miks see kõige hirmsaim on, on see, et ausalt öeldes ma siiani ei tea, et kas see ikka oli uni. Kõlab küll totter nii mõelda, aga tänase päevani kahtlen, et äkki see kõik juhtus päriselt.

3. Kui saaksid ühe korra elus tagasi minna ja midagi uuesti kogeda, siis mis see oleks?
Väikseks lapseks olemist. Mitte midagi tegema ei pea, kõik tehakse sinu eest ette-taha ära. Sõpru on jalaga segada, õues tee ennast nii mudaseks kui tahad, sest sa oled laps. Saaks ükskõik, mida teha ja õigustada seda sellega, et ma nii pisike alles.

 

 

Lisainfot Buduaar Teen suvereporteri projekti kohta leiad SIIT