AHJUSOE SÜDASUVINE BUDUAAR TEEN nüüd ilmunud!

AHJUSOE SÜDASUVINE BUDUAAR TEEN nüüd ilmunud!

Päike on meile pähe hakanud ning suvesoojus hinge pugenud. Meie juuli-august kaanestaariks on seekord äärmiselt vägev kutt ja andekas laulja Daniel Viinalass. Muidugi ei puudu seekordses numbris kohustuslikud ja vanad lemmikud rubriigid. Lisaks panime ajakirja vahele kuus posterit, andsime sulle nuputamiseks ülesandeid, jagasime väärtuslikke kuponge ning kirjutasime kõigest muust, heast ja huvitavast!

Julgeme väita, et aasta ilusamad suvekuud on ukse ees ja Buduaar TEEN värske juuli-august number särab eredamalt kui kunagi varem. Päike on meile pähe hakanud ning suvesoojus hinge pugenud. Tähistamaks aktiivsust, positiivsust ning suve, panime kaanele alati särava Daniel Viinalassi. Millest kirjutab suvine number?

Meie juuli-august kaanestaariks on seekord äärmiselt vägev kutt ja andekas laulja Daniel Viinalass, kelle tähelend sai alguse 2014. aasta Eesti Laulul. Sündinud väljaspool Eesti piire, oli Daniel justkui värske suvebriis, mis sai meile kõikidele eestlastele meeltmööda. Käisime Danieliga Paljassaarel, krabasime kaasa surfilaua ning longboard‘i ja arutasime lihtsatest, ent olulistest asjadest. Kõlama jäi mõte, et oluline on jääda kõige juures eelkõige iseendaks.

Moe- ja iluteemadel purustasime laialt levinud ilukõlakaid ehk kas köögis leitavad koostisained on keha poputamiseks sama tõhusad kui iluosakonnas müüdavad kreemid ning maskid. Milline mõte jäi kõlama? Seda loe juba ajakirjast!

Lisaks vaatlesime uut trendi, kus vikerkaar on kolinud meie meigikottidesse; harutasime lahti ilutähestikku; tõime välja lihtsaid soengutegemisõpetusi; rääkisime iluteemadel ning vestlesime blogi- ja moeteemadel tuntud kaunitari Britta Talvinguga. Ka unistuste ametis figureeris naiselik töökoht nagu jumestuskunstnik-grimeerija, kus oma tegemistest pajatas Nele Pandis.

Sotsiaalmeedia leidis ahjusoojas ajakirjas oma koha. Loe Buduaar TEENis kahe tuntud eestlasest vlogija Martti Halliku ja Anita Sibuli tegemistest, mängi kaasa Snapchat challenge‘is ning saa teada, kes on Instagramis viis maailma enim jälgitud kasutajat!

Muidugi ei puudu seekordsest numbrist kohustuslikud ja vanad lemmikud rubriigid nagu „Minu esimene“ (seekord rääkis oma esimestest meile Tanja Mihhailova), „Appi, kui mark!“, „15 fakti“, „Õnneloos“, „7 kasulikku äppi“, „Horoskoop“ jt. 

Panime ajakirja vahele kuus posterit, andsime sulle nuputamiseks ülesandeid, jagasime väärtuslikke kuponge ning kirjutasime kõigest muust, heast ja huvitavast!

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad südasuvisest Buduaar TEEN numbrist!

Igatahes on suvine Buduaar TEENi number täis üllatusi ja lahedat lugemist!

Sinu Buduaar TEEN