B-TEEN JA BALBIINO GURMEEKOOL vol1: Vokiroog kana ja munanuudlitega

2 kommentaari
B-TEEN JA BALBIINO GURMEEKOOL vol1: Vokiroog kana ja munanuudlitega

Novembri keskel toimus Buduaar Teen ajakirja raames maitsev ja rõõmurikas laste kooskokkamine. 11. novembri hommikul kogunesid kokahingega lapsed vanuses 9-15 aastat Family 22 restorani, et sealse peakoka Roman Sokalski abiga valmistada tervislikke ja lastele meeltmööda roogi. Kokku õpiti selgeks viie roa tegemine. Esimese retseptina avaldame superhea vokiroa, mille maitse sai noorte kokkade suust palju kiidusõnu. Kogu retseptivalik on leitav värskes Buduaar Teen ajakirjas.

Lähtusime maitsvast ja kõige tervislikumast, milleks oli Härmavilja sügavkülmutatud toodete valik. 

Härmavilja köögiviljad on pakenditesse pistetud ja külmutatud sel hetkel, kui nad on saavutanud oma täiusliku küpsusastme ja seetõttu on neis kõrge vitamiinisisaldus. Talvisel ajal on just sügavkülmutatud köögiviljadest valminud road lastele parimaks valikuks! 

Härmavilja külmutatud köögiviljade laiast valikust leiab iga laps oma lemmiku, et valmistada maitsvaid, vitamiinirikkaid ja tervislikke eineid. Meie valisime vokisegu kaaslasteks laste lemmikliha kana ja juurde keetsime lihtsasti valmistatavaid munanuudleid.

VOKIROOG KANA JA MUNANUUDLITEGA

500 g kanafileed
400 g Härmavili Wokisegu
200 g munanuudleid
2 sl Teriyaki kastet
2 sl sojakastet
peterselli 
küüslauku 
musta pipart
soola 

 

Keeda nuudleid vastavalt pakendil olevale juhendile. Lõika kanafilee ribadeks ja prae kuuma panni peal. Lisa vokisegu ja hakitud küüslauk, prae hästi läbi. Lisa Teriyaki kaste ja sojakaste, veidi soola, pipart, peterselli ja seejärel nuudlid. Sega kõik korralikult omavahel läbi ja serveeri.

Gurmeekokkamisel osalesid: Pauliine, Bianka, Anastassia, Emilia, Robin, Rasmus, Amelie, Iti, Christofer, Lisandra, Siim, Laura, Rasmus, Sirli, Anette, Adam, Farida ja Aleksander.

 

22 Family Resto järgmised laste kokakoolid toimuvad 3.detsembril kell 10.00 kui valmistatakse jõuluhõngulist õunastruudlit ja 10. detsembril õpivad lapsed valmistama kananagitsaid

Vaata ürituste infot 22 Family FB-ist SIIT