BLOGIJA: KAUNIS JA STIILNE Inna Kovaljova

6 kommentaari
BLOGIJA: KAUNIS JA STIILNE Inna Kovaljova

Seekordses blogija rubriigis ajasime juttu kauni ja stiilse Inna Kovaljovaga ning uurisime tema lahedate tegemiste kohta lähemalt. Saime teada, milles peitub ühe populaarse blogi saladus, kuidas end heas vormis hoida, mis on maailmas palju reisinud Inna lemmiksihtkoht ja palju muud põnevat.

Seekordses blogija rubriigis ajasime juttu kauni ja stiilse Inna Kovaljovaga ning uurisime tema lahedate tegemiste kohta lähemalt. Saime teada, milles peitub ühe populaarse blogi saladus, kuidas end heas vormis hoida, mis on maailmas palju reisinud Inna lemmiksihtkoht ja palju muud põnevat.

Millal sattusid blogimisse ning mis ajendas sind sellega algust tegema?
Alustasin blogimisega tegelikult juba aastal 2011, kui kolisin 18aastaselt Inglismaale ülikooli õppima. Minu Tumblri kaudu „blogimine” kestis täpselt nii kaua, kuni sain aru, et ülikool võtab elu üle ja mul ei ole millestki muust kirjutada kui kohvist, stressist ja eksamitest. Otsustasin kogu asja pausile panna, kuni olen valmis sellele täielikult pühenduma. Jaaa, siin ma olen – viis aastat hiljem, oma brand new blogiga ja mul on megaaa hea meel tagasi olla!

Mis on ühe eduka ja populaarse blogi saladus?
Olen antud hetkeks korralikult bloginud kõigest pool aastat, kuid üks asi on kindel – blogija peab olema oma lugejatega aus ja jääma iseendaks. Ma ei näe point’i kirjutada sellest, kui awesome mu elu on ja ei ürita jätta muljet, et kõik on megahästi ning trenn ja smoothie detox’id on ülilebod, kui see tegelikult nii ei ole. Olen lugejate vastu täiesti aus ja jagan oma reaalseid mõtteid, kogemusi ja soovitusi – ning see on see, mida ilmselt hinnatakse.

Kirjelda ennast kolme sõnaga.
Püsimatu – ma pean olema pidevas liikumises ja mu elus peab alati midagi toimuma. Naudin täiega neid päevi, kui mul on supermegakiire, sest ma ei suuda lihtsalt olla ja mitte midagi teha. Võitleja – minu elus peab alati olema mingi challenge või eesmärk, mille nimel hommikul üles ärkan ja tegutsema hakkan. Aus – ma olen suhteliselt emotsionaalne inimene ja mulle ei meeldi pealiskaudsus, seega ütlen oma arvamuse alati 100% ausalt välja – olgu see halb või hea.

Milline oli teismeline Inna?
Teismeline Inna oli suhteliselt nohik, haha. Istusin esimeses pingis, olin viieline ja käisin kuus korda nädalas huviringides (muusikakool, prantsuse keel, trenn). Vanemad olid mul suht ranged ning pidudel hakkasin käima alles 17aastaselt, kui võtsin julguse kokku ja sneaky’sin kodunt öösel välja (jätsin ükskord isegi paruka padja peale, et vanemad ära petta, haha).

Missuguse moeröögatusega sa kaasa ei läheks?
Üks asi, mida fashion-maailmas õppinud olen – never say never. Mäletan väga hästi, kui leidsin paar aastat tagasi ema kapist kõrge pihaga Guessi lühkad ja mõtlesin „Eww, elu sees ei kannaks selliseid”. Muidugi on nüüdseks need samad lühkad sujuvalt kolinud minu kappi, koos elu-sees-ei-kannaks hipiprillide, airmax’ide, nahast pükste, ja crop-toppidega. Seega, what goes around comes around ja asjad, mis mõnel hetkel kohe üldse ei meeldi, võivad vabalt paari aasta pärast lemmikuteks kujuneda. 

Milline näeb välja sinu igapäevane riietus ja ilurituaal?
Kuna tripin päeva jooksul suhteliselt palju, siis on minu riietus enamasti megamugav. Olen täiega kaasa läinud sneaker-kultuuriga ja kombineerin ketsidega praktiliselt kõike alustades dressidest ja lõpetades classy kleitide ja mantlitega. Ilurituaali kui sellist mul otseselt ei ole – vannitoas veedan hommikul max viis minutit, kuna enamuse ajast käin täiesti ilma meigita.

Mis kaamerat ja töötlusprogrammi kasutad?
Üks ja ainus FujiFilm X-T10 hübriidkaamera ja selle kaks objektiivi. See on kõige mugavam ja kasutajasõbralikum kaamera üldse ning mul on umbes kümme tuttavat, kes peale minu selle endale soetanud on. Pilte töötlen enamasti VSCOs ja Instagramis. 

Milliseid võimalusi on sinu jaoks loonud sinu blogi?
Kindlasti avab blogimine palju võimalusi ja pakkumisi koostööks erinevate brändide ja ettevõtetega. Selle kõige juures valin väga hoolikalt, kellega koostööd teen, kuna minu jaoks ei ole absoluutselt prioriteediks saada tasuta nänni ja sheerida kõike, mis ette juhtub. Hetkel olen Boost Yourselfi ambassador, samuti on käsil projekt Nike ja vipMedicum ilukliinikuga, kus üritan noortele naistele edastada seda, kui tähtis on oma näo, keha ja vaimu eest hoolitseda. 

Millega igapäevaselt tegeled?
Olen Social Media Guru üliägedas fintech-ettevõttes TransferWise ehk tegelen meie sotsiaalmeediakanalitega. Selle kõrvalt võtab blogimine, pildistamine ja sellega kaasnevad projektid üha rohkem ja rohkem minu ajast, mis on muidugi mega-awesome ja mul on siiralt hea meel selle üle. 

Kuhu sa sooviksid jõuda?
Minu elu suurimaks eesmärgiks on muidugi üks suur õnnelik pere, ühes suures ilusas majas minu mehe, pisitütarde ja koduloomadega. Enne, kui see kõik kätte jõuab ja ma täielikuks koduperenaiseks muutun, haha, elan ma „Naudi hetke!” põhimõtte järgi – tahan olla spontaanne, reisida ringi, käia festivalidel ja näha maailma nii palju kui võimalik ning seda kõike inimestega, kes mind õnnelikuks teevad.

Kuidas hoiad end heas vormis?
Üritan toituda ülimalt tervislikult – marjad-puuviljad-juurviljad, kana-kala. Kuigi magus on mu suurimaks nõrkuseks, söön seda võimalikult harva ja mõistuse piires. Joon palju vett ja üritan kõndida nii palju kui võimalik. Suvel käin rattaga sõitmas ja jooksmas, muul ajal jõusaalis ja rühmatreeningutes.

Mis on sinu absoluutne lemmiktoit?
Kui maailmas peaksid kõik toidud ära kaduma ja saaksin valida omale kaks asja, mida elu lõpuni süüa, siis need oleks peedi-porgandi-kikerhernekotlet Komeedist (mu absoluutne lemmik) ning täistera-suhkruvaba banaanimuffin Mamost. 

Viimase aja parim kinoelamus…
Käin kinos väga harva, sest igasugused õudukad / action’id / Ameerika komöödiad ei paku mulle väga pinget. Pigem eelistan harivaid, silmaringi laiendavaid filme, või siis tõeliselt väärt teoseid. Ainuke, mis hetkel meelde tuleb, on Tarantino „The Hateful Eight”. 

Mis on sinu lemmik reisisihtkoht ja milline reisielamus sul kõige eredamalt meeles on?
Muidugi on mu kõige värskemad mälestused selle suve reisidest Sea Dance festivalile Montenegros ja Liquicity festivalile Amsterdamis (leiate põhjalikud postitused koos piltidega minu blogist). Lemmikuks reisisihtkohaks on aga Lõuna-Prantsusmaa – olen käinud seal lapsest peale praktiliselt igal suvel ja tunnen tervet rannikut läbi ja lõhki. Seega, kui kellelgi kunagi Cote d’Azuri tripiks reisiplaneerijat vaja, siis let me know, haha.

Milline näeb välja üks mugav reisimiseks mõeldud outfit?
Reisimisel on mugavus kõige tähtsam ning tripin peaaegu alati dresside ja ketsidega. Kindlasti on mul alati kaasas ka väike crossbody. Mahutan sinna kõik reisimiseks vajalikud asjad – pardakaart, pass, telefon, kaamera + seda saab peita lennukontrolöride eest, kes ei luba pardale võtta rohkem kui üht käsipagasit, haha.

Milliseid blogisid sa ise jälgid, kes on sinu lemmikkasutaja Instagramis?
Mul ei ole väga aega jälgida teisi blogisid, kuid hoian silma peal Kenzal ja Jannil. Instagramist meeldivad @sofi_chiii, @alexisren, @debiflue, @jordankeith ja kui keegi naerda tahab, siis @thefatjewish.

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar Teen september-oktoober 2016 numbris.