Buduaar TEEN kutsub filmi “Labürindijooksja: Põlenu katsed” kinoüritusele Tallinnas ja Tartus!

Buduaar TEEN kutsub filmi “Labürindijooksja: Põlenu katsed” kinoüritusele Tallinnas ja Tartus!

Sügise üks oodatumaid filme “Labürindijooksja: Põlenu katsed” on peagi kinolinal ja kõik Buduaar TEENi fännid on oodatud ägedale filmiõhtule! Tegemist on ülieduka filmi “Labürindijooksja” teise osaga.

Sügise üks oodatumaid filme, “Labürindijooksja: Põlenu katsed” on peagi kinolinal ja kõik Buduaar TEENi fännid on oodatud ägedale filmiõhtule! Tegemist on ülieduka filmi, “Labürindijooksja” teise osaga.

 

Tallinna kinoüritus “Ainult noortele!”


KUS? Coca-Cola Plazas                                            


MILLAL? 16. septembril kell 18 (filmi algus kell 19)


MIS SEAL VEEL TOIMUB? Autogramme jagab imearmas superstaar Getter Jaani ning kiiremaid ootab kingitusena Buduaar TEENi uus number (ajakirju on piiratud kogus)!


Lisaks igale külastajale kingikott ning suur auhinnaloos.


Osta pilet siit!

foto: Anete Palmikfoto: Kalle Veesaar

foto: Anete Palmik                       foto: Kalle Veesaar

—————————————————————————————————————————————————————————————

 

Tartu kinoüritus “Noortele”

KUS? Tartu Cinamon kinos

MILLAL? 11.septembril kell 17.15

MIS SEAL VEEL TOIMUB? Kõiki külastajaid ootab filmi eksklusiivne poster, üllatused partneritelt ning kiiremaid ootab kingitusena Buduaar TEENi uus number(ajakirju on piiratud kogus)!

 

Noorteka seansil kehtib kõigile õpilastele Superagendihind! 

Osta pilet siit! 

 

“Labürindijooksja: Põlenu katsed” on järjeks ülemaailmselt üliedukaks kujunenud seiklusfilmile “Labürindijooksja”.

Labürindi läbimine ja sellest eluga pääsemine pidi olema lõpp. Ei mingeid mõistatusi enam. Ei mingit jooksmist. Ega põgenemist elu eest. Thomas oli kindel, et labürindist pääsemine tähendas oma elu tagasisaamist. Õnnetuseks ei olnud aga pääsenutel mingit aimu, milline see elu oli, mille juurde naasti. Maa on muutunud põlenud ja kuivanud tühermaaks ning selle elanikud on kaotanud mõistuse nakkushaiguse tõttu, mille vallapääsemist teatakse nime all Lahvatus.

Loodetud vabaduse asemel peab Thomas alustama uut võitlust ellujäämise nimel, sest ees ootab uus, endisest veelgi karmim katse. Ta peab läbima Põlenu, et taas kord ennast ja oma sõpru surmasuust päästa.

Osades Dylan O’Brien (“Praktikandid”), Kaya Scodelario (“Skins”), Thomas Brodie-Sangster (“Troonide mäng”, “Armastus on see”) jpt.