Buduaar TEEN moe- ja ilulaager dotE-s GALERII

Buduaar TEEN moe- ja ilulaager dotE-s GALERII

Buduaar TEENi ja dotE moe- ja ilulaagri esimene vahetus toimus 29.06-2.07. Kui ka sina soovid selle suve vingeimas laagris osaleda, siis kirjuta dote@dote.ee ja registreeri end 17. augustil algavasse moe- ja ilulaagrisse. 

Buduaar TEENi ja dotE moe- ja ilulaagri esimene vahetus toimus 29.06-2.07. Kui ka sina soovid selle suve vingeimas laagris osaleda, siis kirjuta dote@dote.ee ja registreeri end 17. augustil algavasse moe- ja ilulaagrisse. 

Selle laheda suvelaagri päevad olid jaotatud alateemadeks: moepäev, ilupäev, tervisepäev ning loomingupäev.

Moepäeval käis tüdrukutel külas stiiliguru Ženja Fokin, kes rääkis moeajaloost, tänapäeva moest, taaskasutusest ning oma stiili leidmisest. Lisaks õpetas Ženja lavalist liikumist ning tema eestvedamisel toimus ka üks meeleolukas stilistika challange. Nimelt pidid tüdrukud Ženja poolt etteantud stiili järgi viie minutiga endale sobivad riided leidma ning moeshow laval neid ka näitama. 

Ilupäeval toimusid laagris vahvad workshopid: meigiõppetuba ning soenguõppetuba. Meigikoolituse viis läbi Anna Grace Saar, kelle käe all hiljem kõik tüdrukud endale ka fotomeigid said. Soengukoolituse viisid läbi Reelika Kärgenberg ja Eki Pärtel, kes samuti igale laagris osalejale uhked soengud tegid. Selleks, et pidulik meik ja soeng üles pildistada, käis meil külas fotograaf Sirli Lump. Selleks, et pildid hästi välja tuleksid, juhendas tüdrukuid poseerima lisaks fotograaf Sirlile ka tippmodelli saatest tuntuks saanud Jekaterina Bulgarina. Kui fotosessioon läbi rääkis Jekaterina tüdrukutele ka tippmodelli saatest ja modellimaailmast lähemalt. 

Tervisepäeval käis laagris kohal aga Kristin Salupuu, kes viis tüdrukud kurssi tervisliku toitumise ja treeningpõhimõtetega. Lisaks tegid tüdrukud endale ise tervislikke vahepalasid ning läbi viidi ka üks lõbus treeningvõistlus. Nimelt toimus suur Wii-mängu tantsuvõstlus punktide peale. 

Loomingupäeval toimus laagris mitu DIY töötuba. Kõige põnevaim neist oli tüdrukute jaoks oma riiete spreivärvidega tuunimine. Ägedad tekstiili spreivärvid Marabu Fashion Sprayd ja Marabu tekstiilimarkerid andis meile kasutada Vunderi veebipood (www.skizze.ee). Lisaks kinkis pood meile ka rinnamärgid ning lõbusad MT washi-teibid, millega neid märke ise kaunistada. Veel toimus laagris küünte lakkimise ja maniküüri DIY töötuba ning lõhnavate kehakoorijate DIY töötuba. 

Lisaks sellele toimus laagris veel palju põnevat ning selle toreda ürituse lõpetasime muffinite kaunistamisega. 

 

Kui ka sina soovid sellises vinges moe- ja ilulaagris osaleda, siis info ja registreerimise leiad siit.

 

Kohtumiseni augusti laagris!

Buduaar TEEN