BUDUAAR TEEN NÄORAAMATUS on kõik sinu sõbrad koos

Öeldakse, et iga uus moehitt on unustatud vana trend.  

Buduaar TEEN Näoraamat toob tagasi vanad traditsioonid, kus sõbrad ja mälestus nendest on tähtsam, kui arvuti kõvaketas jäädvustada suudab. Buduaar TEEN Näoraamatu kaante vahele mahuvad kõik sinu parimad sõbrad ja kallimad inimesed, isegi lemmikõpetajad ja staarid. Täida ise ja anna sõpradele täitmiseks ning kogu kokku kõige põnevam info. 

Kuidas Buduaar TEEN Näoraamatut kasutada? 

Näoraamatusse mahub lisaks raamatu omaniku infole kuni 58 sõbra või muu huvitava inimese info. Ühe sõbra sissekanne on mahutatud kahele leheküljele. See koosneb põnevatest ankeediküsimustest ja ühest leheküljest, kuhu sõber saab mälestuseks midagi joonistada, mõne ägeda mõtte kirjutada või hoopis ühiselt veedetud ajast foto kleepida. Iga ankeedi nurgas on väike kastike, kuhu sõber võib oma pildi kleepida. Võimalusi on palju enda lehekülg sõbra Näoraamatus meeldejäävaks muuta! Lisaks sõpradele võib Näoraamatu ankeeti paluda täita ka kuulsustel või ise seda tema eest teha, uurides internetist välja õiged vastused. Näoraamat on kõige ehedam mälestusteraamat, mis ühendab kõiki sulle olulisi inimesi. 

Näoraamatut saab osta Rahva Raamatu poodidest, supermarketitest ja R-Kioskist.

SOODSAMALT on võimalik Näoraamatut tellida Buduaari buduaar.ee/tellimine lehelt või tule osta Näoraamat Buduaari kontorist Narva mnt 13, kella 9-17.

Buduaar TEEN Näoraamat on parim kingitus sõbrannale jõuluks, sünnipäevaks või sõbrapäevaks!

Hoia oma sõpru lähedal!
Igavesti!