EESTI LAULUL ESINEV ISAC ELLIOT andis fännide jaoks välja tasuta mängude äpi

EESTI LAULUL ESINEV ISAC ELLIOT andis fännide jaoks välja tasuta mängude äpi

Homme Eesti Laulul esinev Soome megastaar Isac Elliot andis välja uue omanimelise app rakenduse. ”Isac Elliot App” on tasuta allalaetav kõikidele iOS ja Android kasutajatele. Tipptasemel app-iga saavad fännid mänge mängida ja võistelda #1 Ellioteeri kohale.

Homme “Eesti Laulul” esinev Soome megastaar Isac Elliot andis välja uue omanimelise app-rakenduse. Isac Elliot App on tasuta allalaetav kõikidele iOS’i ja Androidi kasutajatele. Tipptasemel äpiga saavad fännid mänge mängida ja võistelda #1 Ellioteeri kohale.

Täna avaldatud Isac Elliot App on loodud fännidele mõeldes. Äpis saab igapäevaselt jälgida, kuidas sõbrad ja teised Ellioteerid mängudes edasi on jõudnud ning muidugi ka seda, kes on hetkel #1 Ellioteer. Äpil on ka oma jututuba, kus fännid saavad omavahel suhelda ja kogemusi vahetada. Vestlustega võib liituda ka Isac ise. Magic Me kaamera abil saab Isaciga selfie‘sid teha ja pilte sotsiaalmeedias jagada. Mängudest on võimalik pudelit keerutada, “Tõde või Tegu” mängida ja testida oma teadmisi Isac Quiz‘iga. Aplikatsioonist ei puudu ka uuendatud versioon juba varasemalt ülipopulaarseks osutunud musimängust Kisser ja Isac Tracker, mis Isaci poolt sisse lülitades annab teada, kus popstaar hetkel asub.

Emotikone kasutada armastav Isac sai nüüd ka päris omad emoji‘d, mida ta ka ise välja aitas mõelda. Emotikonid töötavad äpisiseselt ning ka teistes nutitelefonide suhtluskeskkondades nagu näiteks WhatsApp, Messenger ja tekstisõnumid. Emotikonide valikut suurendatakse ja uuendatakse jooksvalt.

”Pean tunnistama, et ma olin uue äpi pärast väga elevil. Selle loomine oli ülimalt lõbus protsess ja iga uus versioon tekitas jälle wow-efekti. See on väga lahe võimalus oma fännidega suhtlemiseks,” kommenteeris Isac.

Et tähistada uue äpi ilmumist, saavad kõik, kes sel nädalavahetusel selle alla laevad, endale tasuta eksklusiivse downloaded first digitaalse kaardi. Äpp ise on tasuta allalaadimiseks kõigile iOS’i ja Androidi kasutajatele.

Isac Elliot töötab hetkel LA-s oma kolmanda albumi kallal. Soomes on teda tunnustatud digitaalajastu pioneerina ning ta pälvis Tubecon Social Media Guru ja Spotify Innovator auhinna. Isacil on sotsiaalmeedias tohutu jälgijaskond ning YouTube’is on tema videoid vaadatud üle 28,6 miljoni korra. Spotify’s on tema muusikat kuulatud üle 41 miljoni korra. Tema lugu “New Way Home” on Soomes 5. kõige striimitum lugu läbi aegade, jäädes alla vaid artistidele nagu Darude, Sunrise Avenue, Bomfunk MC’s ja Nightwish.

Esmakordselt “Eesti Laulu” ajaloos astub lavale ka külalisesineja välismaalt, kelleks on ei keegi muu kui Isac Elliot! Isac on Saku Suurhallis toimuval finaalkontserdil ka külaliskohtunikuks. Kogu show on otseülekandena vaadatav ETV telekanalilt laupäeval, 5. märtsil algusega kell 19.30.