Esimest korda ajaloos on Eesti mõjuisikud nomineeritud mainekale rahvusvahelisele auhinnale

TV3

Eesti mõjuisikud on nomineeritud 2022 Nickelodeon Kids’ Choice Awards auhinnale “Parim mõjuisik” kategoorias.

Auhinna võitja kuulutatakse välja 12. aprillil. Auhinnatseremooniat näidatakse ekslusiivselt Paramount+ kanalil Go3 platvormil. Senikaua saavad inimesed Nickelodeoni veebilehel hääletada oma lemmik mõjuisiku poolt.

Nickelodeon Kids’ Choice Awards on Nickelodeoni produtseeritud iga-aastane ülemaailmne laste lemmikute auhinnatseremoonia. Sel aastal, esimest korda ajaloos, on ka Balti riigid kaasatud olemasolevatele kategooriatele. Eestist on auhinnale nomineeritud neli mõjuisikut.

Alati särav ja positiivne Eesti lauljanna Getter Jaani, kes esindas Eestit 2011. aasta Eurovisioonil lauluga “Rockefeller Street”. Hiljuti tehti samast laulust Nightcore remiks ning sellest sai platvormi TikTok hümn.

“Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja ning armastatud Eesti laulja ja laulukirjutaja, Liis Lemsalu. Liis oli ka EMA 2020 aasta pop-artist.

Populaarne Eesti näitleja ja TV3 seriaali “Padjaklubi” staar, Grete Kuld.

Kuue kordne juunioride maailmameister vigursuustamises, kuue kordne X-Gamesi kuldmedalist ja Olümpia pronksmedalist, Kelly Sildaru.

Oma lemmiku mõjuisiku poolt saab hääletada siit

Selle aasta auhinnatseremooniat juhivad iCarly staar Miranda Cosgrove ja NFLi superstar Rob Gronkowski. Miranda Cosgrove on näitleja ja laulja, kes hetkel mängib peaosa seriaalis iCarly, mis on nähtaval Paramount+ kanalil Go3 platvormil. Rob “Gronk” Gronkowski on NFLi Ameerika jalgpalli mängija ja neljakordne Super Bowli võitja.

Lisaks Eesti staaridele on samale auhinnale, kuid oma kategooriates, nomineeritud maailma superstaarid nagu Tom Hiddleston, Angelina Jolie, Zendaya, Drake, Justin Bierber, Cristiano Ronaldo, Taylor Swift ja LeBron James. Eelnevate aastatel on sama auhinna võitnud ka Ariana Grande, BTS, Robert Downey Jr., Dwayne Johnson ja paljud teised erinevates kategooriates.

Esimest korda toimub tseremoonial 1000 ägedat slimingut (limaga üle katmist) ning auhinnatakse fännide lemmikuid filmi-, televisiooni-, muusika- ja spordistaare. Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2022 ülekanne toimub samaaegselt Nickelodeoni, TeenNicki, Nicktoonsi ja Nick Jr. kanalil.

Neljakümne teiseks tegevusaastaks on Nickelodeonist saanud number üks lastebränd. Nickelodeon on ehitanud mitmekesise globaalse äri, seades lapsed kõiges esikohale. Bränd hõlmab telesaateid ja tootmist Ameerika Ühendriikides ning kogu maailmas. Lisaks toodetakse tarbekaupu, mängufilme, digitaalseid- ja kohalikke elamusüritusi ning pakutakse kirjastusteenust.