ISAC ELLIOT AVALDAS TULIUUE EP “A Little More”

Isac Elliot avaldas täna EP “A Little More”, mis sisaldab tema viimast singlit “What About Me” ja raadiohitti “Worth Something”.

Isac Elliot avaldas täna EP “A Little More”, mis sisaldab tema viimast singlit “What About Me” ja raadiohitti “Worth Something”.

Teismeline popstaar on Ameerikas kaasatud AT&T ja DirecTV lanseeritud muusikaprogrammi “Audience Music: Spotlight”, mille publikuks on üle 400 miljoni inimese!

Isac Elliot täitis lõpuks fännide soovi ja avaldas uut muusikat! Täna ilmunud EP ”A Little More” sisaldab 6 lugu, mille hulgas on ka ”What About Me” ja ”Worth Something”.

EP võeti linti L.A.-s, New York`is ja Helsingis. Isacile aitasid lugusid kirjutada maailma parimad laulukirjutajad Anne Preven, Rob Knox, Big Taste, Johnny Powers ja Nico Stadi, kes on töötanud ka artistidega nagu Beyoncé, Katy Perry, Just Timberlake, Britney Spears, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Justin Bieber ja paljud teised.

“Ma tean, et mu fännid on pidanud uut muusikat kaua ootama ja mul on hea meel, et nad on minu kõrvale jäänud. Olin ka ise kärsitu ja tahtsin albumi juba välja anda, aga siis  tuli mõni uus lugu, mis tõstis lati veel kõrgemale ja viis kogu asja uuele tasemele. Nüüdseks olen ma tulemusega väga rahul”, ütles Isac.

“Täna ilmunud EP näitab erinevaid stiile, mida minu tulevaselt albumilt oodata võib. Album peaks ilmavalgust nägema aasta teises pooles. Mul on üli hea meel, et albumilt leiab ka lugusid, mille ma olen ise kirjutanud. See teeb lood palju personaalsemaks. Kuid kõige tähtsam on see, et fännid jääksid rahule.” Lisas Isac.

Isac Elliot “A Little More” EP lugude nimekiri:

1.Not for Nothing

2.What About Me

3.Worth Something

4.Wishful Thinking

5.Alone

6.Sleepless

Kuula Isaci uut EP-d “A Little More” SIIT!