KELLE SILMARÕÕM ON salapärane Liisa Leetma?

KELLE SILMARÕÕM ON salapärane Liisa Leetma?

Liisa Leetma on andekas jumestuskunstnik, blogija, vlogija ja muidu fantastiliselt fotogeeniline neiu. Ta pakatab energiast ja annab meilegi motivatsiooni teha midagi, mida me süda teha tahab.

Liisa Leetma on andekas jumestuskunstnik, blogija, vlogija ja muidu fantastiliselt fotogeeniline neiu. Ta pakatab energiast ja annab meilegi motivatsiooni teha midagi, mida me süda teha tahab. Lisaks on Liisa viimasel ajal sattunud meedia huviorbiiti kui Eesti tantsumuusikatähe Cartoon’i ühe liikme silmarõõmuna. Jah, Liisa Leetma ja Joosep Järvesaar on uus kuum paar! Millest rääkis Liisa Buduaar TEENile?

Millega sa tegeled, millele panustad?

Viimasel kuul on elu mind täiesti teistele radadele paisanud, naudin seda vaheldust! Panustan kogu energia endale, tunnen rõõmu, kasvan ja kogen.

Kas oled rohkem blogija, vlogija või make-up artist?

Olen meikar ja poole kohaga blogija. See viimane käibki suht hooti, nii, kuidas juhtub ja aega on. Filmimiseks peab olema õige vibe ning teema, millest rääkida ja mis on huvitav.

Kuidas jõudsid selleni, mida parasjagu teed?

2013. aasta lõpus juhtus ridamisi asju, mis kõik juhatasid mind järjest lähemale jumestamisele ja fotograafiale. 2014. aasta alguses astusin IMC (International Make-Up Center – toim) meigikooli. Lõpetades asusin kohe tööle koos fotograaf Paul Meiesaarega, keda pean siiani enda kõige suuremaks abiliseks. Kogu pildimaterjal vajas kusagil kajastamist ja seetõttu sündis blogi. Lisaks jagasin teadmisi meikimisest videotes.

Milliseid vigu peaksime kindlasti meikimise juures vältima?

Kõige enam pannakse pange ikka selle jumestuskreemiga. Tooni valimine on raske ja poodide valgus tekitab mulje, et kõik sobib. Soovitan erinevate toonide testreid poest kaasa küsida või päevavalguses proovida. Nii on võimalik vältida näopiiril jumestuskreemiranti.

Kuidas valid, mida selga panna?

Mis seal salata, kunagine emo-geen ei lahku minust kunagi, seega ülistan siiani bändisärke ja musti skinny jeans’e. Üldiselt kannan kõike, mis tundub minulik ja istub hästi seljas. Ma pole suurem asi šoppaja. Unistan päevast, kui saan palgata stilisti, kes teeks selle äärmiselt igava töö minu eest ära!

Mis on sinu lemmikriidebrändid?

Killstar & Dolls Kill!

Kuidas teha ideaalset selfie’t?

Aknavalgus! Normaalselt valgustatud pildiga saab kõike teha.

Wow-efekti annab ikkagi töötlus. VSCO, Pixlr ja Instagram on põhilised äpid.

Entusiastid võivad ju pildid arvutist ka läbi lasta… Photoshopid ja jutud.

Liisa leiame üles:

Instagram – liisaleetma

Snapchat – liisaleetma

Blogi – www.hellonheels.eu

Youtube – MUALiisa

Täispika intervjuu leiad ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill numbrist.