KUIDAS MÕISTA, ET HINGED OTSIVAD meiega kontakti?

Kui inimene sureb, ei pruugi see tähendada, et ta on igaveseks lahkunud.

Kui inimene sureb, ei pruugi see tähendada, et ta on igaveseks lahkunud. Kui üks uks sulgub, avaneb järgmine. Maailm ja elu ei piirdu üksnes sellega, mida inimsilm on nägema harjunud ja mõistusele vastuvõetavaks peab. Piir, mis jookseb kahe maailma, siin- ja sealpoolsuse vahel võib vahetevahel muutuda üpris häguseks. Mis saab siis, kui hinged üritavad meiega kontakti luua? Kuidas nad seda teevad ja millised on need märgid, mis viitavad sellele veidi kõhedale, kuid samas põnevale nähtusele?

Väga erksad ja elavad unenäod

Usutakse, et vaimolendid üritavad inimestega kõige enam kontakti luua end unenägudes ilmutades. Unefaasis on meel rahulikum ning avatum kosmilistele sagedustele, teispoolsusele ning kõigele sellele, mis hoomab alateadvust. Tähelepanu haaramiseks loovad hinged stsenaariumi ja saadavad läbi märkide meile sõnumeid.

Teravnenud ja täiustunud meeleseisund

Hinged võivad meiega suhelda ka läbi kaudsete vahendite, muutes seeläbi meie meeled väga teravaks ning täiustunuks. Ühtäkki avastad, et märkad kõike ümberringi olevat kuidagi eriti intensiivselt, olgu selleks kas lillelõhn, mis toob esile mõne kauge mälestuse, või hoopiski end hetkeks ilmutav nägemus teispoolsusest.  

Sellest, mida tähendab elektrikatkestus, seletamatu teadmine ja külmavärinad või kuumahood juhuslikel hetkedel, loe juba täpsemalt Buduaar TEEN mai-juuni ajakirjast!