LOE, KES ON EESTI blogimaailma kuninganna

7 kommentaari
LOE, KES ON EESTI blogimaailma kuninganna

Anna Elisabeth Kaljuvee on tabava sõnaseadmise ja stiiliga noor naine, kes alustas blogimisega pisut üle nelja aasta tagasi. Tänaseks on tema blogi tõusnud enimjälgitavaks kogu Eestis. Uurisime, milles seisneb eduka blogi saladus ning ajasime juttu ilu- ning stiiliteemadel.

Mis ajendas sind oma blogi looma?

Lugesin nii palju teisi blogisid ja see tundus hirmus huvitav, seetõttu alustasingi. Sellest sai kiirelt mu lemmikhobi, mis võimaldas mul oma huvisid ja arvamusi teistega jagada. Praeguseks olen omanimelist blogi pidanud pisut üle nelja aasta, kuid mul on ka isiklik ja avalikkusele suletud blogi, mida hakkasin kirjutama enam kui kümme aastat tagasi, lihtsalt selleks, et end välja elada.

Milles peitub sinu arvates eduka blogi saladus?

Ole originaalne: kirjuta teemadel, mis sind ennast köidavad. Nii köidavad need ka su lugejaid!

Ole järjepidev: lugejad ootavad vähemalt üht-kaht postitust nädalas, ideaalis isegi tihemini.

Jää kindla(te) teema(de) juurde: kui oled kaks aastat kirjutanud ilutoodetest ja su lugejad seda sinult ka eeldavad, valmistab see neile pettumuse, kui järsku sellest teemast loobud ja hoopis näiteks sisustuse ette võtad. Vaheldus on alati oodatud, aga tuum võiks samaks jääda.

Kes sind blogi tarbeks pildistab, mis kaamerat kasutad, kuidas fotosid töötled?

Mind pildistab enamasti mu abikaasa, kuid sageli ka mu sõbranna, kes on samuti blogija. Kasutan Nikon D3100 kaamerat ning 35 mm objektiivi, kuid tahaksin need hirmsasti juba välja vahetada, sest nad on mind truult teeninud juba pikki aastaid. Töötlemises olen võhik ja kasutan selleks enamasti hoopis erinevaid äppe telefonis (VSCO on suur lemmik).

Millises valdkonnas oled igapäevaselt tegev?

Igapäevaselt töötan moevaldkonnas pressiesindaja ja showroom’i juhatajana.

Mis on Anna Elisabethi ilusaladus, milliseid ilutooteid ta talvel eelistab, kuidas valib igapäevaselt, mida selga panna ja paljust veel saad lugeda juba Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbrist.

PS! Tutvu Anna Elisabethi blogiga SIIN.