MILLINE ON LAHE EMA? BUDUAAR TEEN lugejad vastavad

2 kommentaari
MILLINE ON LAHE EMA? BUDUAAR TEEN lugejad vastavad

Lisaks sünnipäevadele saab igaüks end erilisena tunda ka vastavalt kas isade-, emade- või lastepäeval. Tuleval pühapäeval on järg jõudnud emadeni, kelle päeva eriliseks tegemine on meie teha. Emadepäev on Eestis mai teisel pühapäeval. Tänavu on emadepäev 8. mail. Uurisime ühtlasi ka Buduaar TEEN fännidelt, milline on üks lahe ema.

Lisaks sünnipäevadele saab igaüks end erilisena tunda ka vastavalt kas isade-, emade- või lastepäeval. Sel pühapäeval on järg jõudnud emadeni, kelle päeva eriliseks tegemine on meie teha. Emadepäev on Eestis mai teisel pühapäeval. Tänavu on emadepäev 8. mail. Uurisime ühtlasi ka Buduaar TEENi fännidelt, milline on üks lahe ema.

Buduaar TEENi lugejad vastasid küsimusele „Milline on lahe ema?“. Vastuste seast tuli välja, et lahe ema ei riidle lapsega, kui pole selleks mõjuvat põhjust. Ka on ema lahe, kui tal on hea huumorisoon ning ta viskab nalja. Lahe ema teeb lastega koos pilte, läheb nendega lõbustusparki ning teeb kõik, et perel oleks hea.

Reena

Lahe ema võiks olla selline, kes on lapsele nagu sõbranna, teeb nalja, kutsub sind endaga poodidesse, räägib poistest, vahel võiks koos filmi vaadata jne. Aga siiski ta võiks enda emalikku poolt ka välja näidata. Kindlasti võiks ta rääkida, mis ohud on ja kuidas nendest hoiduda. Ja sinu mured võiks ta ka ära kuulata ja vajadusel toetada. Ja kui ta on tõeline ema, siis ta ei pressi seda peale, mis hobid sul olla võiksid. Ta laseb sul ise otsustada, millest sa huvitatud oled.

Isabel

Lahe ema lubab sul teha neid asju, mis sulle ohtlikud ei ole (nt meikimine). Ema on lapsele ka alati olemas, kui on vaja rääkida jne. Loomulikult ei tohi last ära hellitada. Mõned iseloomuomadused võiksid olla: naljakas, abivalmis, turvaline, armastav, hooliv. Hea ema võitleb kuni lõpuni välja laste eest ja ta ei lase kellelgi oma lastele haiget teha!

Eva-Maria

Lahe ema on sulle alati olemas, kuulab su muresid ning on tore ja naljakas. Last ei tohi üleliia hellitada. Ema ei tohiks kindlasti last halvustada ja ei tohiks ükskõikne olla tema vastu.

Anete

Lahe ema on see, kellega saab kõvasti nalja. Kui midagi näiteks palud, siis ta vastab sulle naljakalt, et sind mitte kurvastada. Lahe ema peab muidugi oskama nalja teha. Hea ema ei tohiks kunagi sind nurka panna ega riielda, ainult siis, kui tõesti oled midagi väga halba korda saatnud.

Eliise

Hea ema on alati laste jaoks olemas ja teeb kõik, et perel oleks hea. On piisavalt range, aga mitte eriti. Ema ei tohiks liiga kuri olla.

Isabel

Lahe ema on see, kes oskab nalja teha ja saab naljast aru. Ema ei tohiks iga päev lapsega riielda.

Linda Hall

Hea ema on alati olemas, kuid ei suru ennast iialgi peale. Iga hullusega kaasa ei lähe ta mitte, aga samas natukene lõbutseda ka ei keela. Ideaalis võiks olla ema tütre iidol…  aa, ja mulle meeldiks emaga koos küpsetamisõhtuid veeta… Ja loomulikult ei tee vahet lastel ning seab lapsed enda ette.

Sirli Salupold

Lahe ema, seda on raske piiridesse panna, sest kõik emad on lahedad (minu ema käib minuga pidudel kaasas ja meil on alati tore koos olla). Ema aga ei tohiks olla liiga karmi käega ning ta ei tohiks lasta vanavanematel oma lapsi ära hellitada ning isale peab selgeks tegema, et ka tema peab lastega tegelema.

Ly-Nelly

Hea ema peab lapse jaoks olemas olema. Ei tohi olla liiga kuri. Võiks olla õiglane enda laste suhtes.

Viktoria

Lahe ema aitab last koolitöödega, ei ole kuri ja mõtleb oma laste peale ning on lapse jaoks alati olemas.

Sissely

Lahe ema? Kõik emad on lahedad ja keegi ei tohiks öelda, milline ema on lahe ja milline mitte. Minu ema on üks ägedaimaid!

Marit

Lahe ema lubab sul teha asju, mida sa tahad ja ta on alati abivalmis ja ei tohiks laste peale karjuda, kui laps midagi ära lõhub. Lahe ema ei keela lastel lõbutseda. LAHE EMA ON SEE, KES ARMASTAB OMA LAST KOGU HINGEST! Lahe ema lubab Buduaar TEENi osta!

Pille Riin

Lahe emps on see, kes ostab mulle ja sõpradele lahedaid asju ja viib meid igale poole. Ta on toetav, lubab pidutseda, teeb vahepeal kodutöö ära (harva). Ta peaks olema hästi mõistev ja ei laseks sul üle käte minna.

Sandra

Lahe ema lubab lapsel küll meikida, aga samas ka õpetab nippe, mitte ei kritiseeri ainult. Samas ei tohi last ka ära hellitada.

Greete-Inessa

Hea ema on alati lapse jaoks olemas, kui laps teda vajab. Ema ei tohiks liiga kuri olla ja last mitte ka lüüa! Peaks olema ka enamasti rõõmsameelne!

Meeli

Lahe ema on see, kes on su sõber, mõistab sind, on alati sinu jaoks olemas ja ei piira sind liialt.

Meri-Liis

Lahe ema võiks olla õiglane ja mitte väga palju oma lapsi hellitada. Muidu võivad lapsed üle käte minna. Minu arust oleks päris lahe, kui ema oleks moodne (minu ema on päris moodne). Ta võiks olla naljakas ja kui mõni mure on, siis sa tead, et teda sa saad alati usaldada ja et temaga olles on sul turvaline. Väga lahe on ka, kui ema võtab aega, et oma lastega kuhugi minna või niisama aega veeta koos perega. Mina armastan oma ema!

Kirke

Lahe ema käib sinuga kaasas nt lõbustuspargis ja ta lubab sul teha palju asju ja kui sa oled youtuber, siis ta osaleb vahel su videotes.

Carmen Liis

Ema usaldab last, aga teab, kui on mingi probleem. Ükskõik milline on probleem, ta ei tohiks sinuga riidlema hakata, vaid leiab teise, mõistlikuma viisi, kuidas lahendada probleemi.

Christin

Lahe ema on sulle alati olemas, mõistab sind, sa saad teda usaldada ja talle oma probleemidest rääkida. Tal on hea huumorisoon ja sa saad temaga nalja teha.

Kadri

Hea ema ei tohiks teha vahet oma lastel!

Eliko

Hea ema on alati olemas. Ta on nooruslik, st käib julgelt riides.

Aveli

Lahe ema on sõbranna eest!

Gerty-Brita

Lahe ema peaks olema hooliv, armastav, peaks oskama nalju teha. Ja mis kõige tähtsam: hea ema peaks olema NAGU EMALÕVI.

Kerstiine

Hea ema on hooliv ja abivalmis ja vastutab oma laste eest.

Mariel

Minu emps on lihtsalt minu emps! Toetav, tore and always on my side!

Maarja

Lahe ema oskab sind mõista, lubab sulle kõike nagu minu kallis emps. Veel on head iseloomujooned nt naermine, oskus mõista ja aega planeerida. Ma armastan oma emmet, Piret Kõivu.

Karoliina

Lahe ema on selline ema, kes on palju reisinud, laseb ka sul igale poole minna (nt teistesse riikidesse), toetab jne.

Kaisa

Lahe ema peaks olema selline, kes on oma tütrele eeskujuks, kuulab, kui on mured, on samal ajal nii ema kui isa, lubaks võtta koera ja oleks niisama chill.

Laura

Lahe ema peaks olema lõbus, tore ja teeb nalju. Kui ütled emale, et lähme lõbustusparki ja ta ütleb hea meelega: „Loomulikult lähme!“.

Anu

Lahe ema on karm, aga õiglane. Alati olemas, toetav, julgustav, kaitsev, aus.

Laura Liisa

Lahe emps on see, kellega saad lolle pilte teha ja snapchat‘i efekte kasutada.

Anitra

Eesti emad on lahedad emad!

Karmen

Hea ema on alati laste jaoks olemas, teeb kõik, et perel oleks hea, piisavalt range, aga mitte eriti. Ema ei tohiks liiga kuri olla.


Tee ka sina oma ema pühapäev eriliseks. Siin on näiteks üks imelihtne ja klassikaline küpsisetordi retsept.

Vaja läheb:

150 g maasikamaitselist kohupiimakreemi    
400 ml vahukoort          
1 pakk heledaid küpsiseid (nt vanillimaitselisi)
1 pakk šokolaadimaitselisi küpsiseid      
50 g piimašokolaadi
50 g valget šokolaadi
300 g aedmaasikad    
kohvi immutamiseks

Valmistamine:

PS! Jäta pealmiseks kihiks ka küpsiseid ja maasikaid!

Kohupiimakreemiks vahusta pool vahukoore kogusest, lisa sellele kohupiimakreem ning 100 g tükeldatud maasikaid. Lao kohviga immutatud küpsised alusele kihiti nõnda, et tumedad kihid vahelduksid heledate kihtidega. Küpsisekihtide vahele määri kohupiimakreemi ning puista riivitud piimašokolaadi. Enne kaunistamist võid tordi asetada mõneks ajaks külma. Kaunistamiseks vahusta vahukoor ning sega sinna hulka riivitud valge šokolaad. Kata tort vahukoore-valge šokolaadi seguga ning kaunista ülejäänud maasikatega.

Ilusat emadepäeva!