MILLISED ON UUED ja populaarsed äpid?

4 kommentaari
MILLISED ON UUED ja populaarsed äpid?

Elame ajastul, kus telefonid on meie lahutamatu osa. Meie õnneks mõeldakse igapäevaselt välja äppe, mis muudavad meie elu lihtsamaks või lõbusamaks. Buduaar TEEN otsis välja kümme lahedat äppi, mis peavad sinu telefonis olema.

Elame ajastul, kus telefonid on meie elu lahutamatu osa. Meie õnneks mõeldakse igapäevaselt välja äppe, mis muudavad meie elu lihtsamaks või lõbusamaks. Buduaar TEEN otsis välja kümme lahedat äppi, mis peavad sinu telefonis olema ja mis on moes Ameerika teismeliste seas. 

1. Wi-Fi Finder
Pole midagi hullemat kui olukord, kus sul on vaja aega parajaks teha, aga kohas, kus sa oled, ei ole tasuta wi-fi võrku. See äpp peaks aitama sul üles leida kõige lähema tasuta wi-fi ala.

2. Color Splurge
See tasuta äpp aitab tuunida piltide värvi. Näiteks saad sa siin kiiresti ja kergelt muuta punase kollaseks ja teha teatud asjad hoopis mustvalgeks. Kas pole lahe?

3. Hairstyle Lite
Iga tüdruk tahab oma juustega eksperimenteerida, aga päriselus pidevalt juukseid värvides ja lõigates ei jää nendest lõpuks midagi ilusat järele. See äpp laseb sul proovida endale erinevaid soenguid ja juuksevärve. Nii saad enne juuksurisse minekut välja valida selle õige soengu, mis sulle tõeliselt sobib.

Ülejäänud seitse äppi leiad Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbrist.

Millised on sinu lemmikäpid?