MILLISED TRENDID VALITSEVAD sel kevadel teismelistemoes?

Shutterstock

Buduaar

Äsja algas kauaoodatud kevadhooaeg ning see tähendab, et soojad ilmad ei ole enam mägede taga ja peatselt saabub aeg, mil võime taas kanda mõnusalt suviseid riideid. Millised on selle kevade märksõnad teismeliste moes?

Võib täheldada, et palju kohtame pastelseid ja roosasid tütarlapselikke toone, moes lendavad liblikad ja lepatriinumotiivid, üle ega ümber ei saa me ka lillemustrist ning jätkuvalt on trendikad ka kõiksugu loomad. Üha enam koguvad populaarsust sõnumiga t-särgid, mida on väga trendikas kombineerida nii igapäevaste teksapükstega kui ka mõne pidulikuma seelikuga. Kuna kevadtuuled on veel mõnda aega üsna jahedad, siis võiks garderoobi kaasta kindlasti ka ühe eriti ägeda tuulejope ning paar moodsaid kummikuid, kuna vabas looduses on need vihma korral lausa asendamatud.

Sel kevadel on lisaks ilusatele ja trendikatele mustritele  moes aga mugavus ning just seda kõike pakub Kaubamaja värske kevadmood meile kõigile!

 

Kõik lastekaubad Kaubamajas on 20.-26. aprill Partnerkaardiga – 30% !

Buduaar Teen valis oma lemmiktooted juba Kaubamaja veebipoest välja, mine vali sina ka! Meie lemmikuid näed lisatud galeriis ( kõik galeriis olevad hinnad on partnerkaardiga -30 % soodsamad) :