MINU ESIMENE: mis on Karl Mihkel Salongi esimene töökoht ja palk?

Karl Mihkel Salong on artist, kes on nõus oma muusikat jagama kogu maailmale... Ta sai meie jaoks tuntuks 2015. aasta kevadel, kui ta astus vapralt üles „Eesti otsib superstaari” saates.

Karl Mihkel Salong on artist, kes on nõus oma muusikat jagama kogu maailmale… Ta sai meie jaoks tuntuks 2015. aasta kevadel, kui ta astus vapralt üles „Eesti otsib superstaari” saates. Tänaseks pole Karl Mihkel muusika tegemist unustanud ning annab iganädalaselt ikka siin ja seal kontserte. Uurisime Karl Mihkel Salongilt tema esimeste kohta.

Esimene ülesastumine, kui tundsid, et enam ei olegi asi nii hirmus… Kooli lauluvõistlus 14aastaselt ja seal tundsin esimest korda, et oh, I got that jagger!

Esimene laul superstaarisaates… „Simple Man” – Shinedown

Esimene esinemine… lasteaiakontsert kolmeaastaselt, laulsin memme ja taadi laulu.

Esimene lemmiklaul… See oli vist Sunrise Avenue – „Fairytale Gone Bad”.

Esimene koduloom… Pole olnudki kodulooma!

Esimene reis… Riia loomaaed vanaema ja õe ja emaga.

Esimene armumine… Lasteaias oli üks kena tüdruk, kes oli mu esimene lemmikpreili.

Esimene palk ja töökoht… Töökoht juustupoes.

Esimene koolipäev… Esimene koolipäev oli TTG-s ja see oli üks vahva päev, kuna siis ma sain endale arvuti ja Harry Potteri mängu, mis tollel ajal oli mu jaoks kõige lahedam asi üldse, aga noh, ema lasi ainult pool tundi päevas mängida, mida mina muidugi vihkasin, aga tagantjärele mõeldes tegi ta ju mulle ainult head.

Esimene CD-album… Esimene CD oli vist ennemuistsed lastelood, mida ma väiksena magama minnes kuulasin.

Esimene reis Euroopast välja… Egiptusesse.

Esimene lemmikriideese… Karvased kõrvaklapid, mida ma armastasin. Hoidsid tuule eest mu kõrvakesi.

Esimene kaks… Kunstitunnis, teises klassis ja mul polnud liimi kaasas ja sain kahe, aga ma parandasin selle hinde niimoodi, et viisin õpetajale lilli.

Esimene kord, kui tundsid, et muusika on see, millega soovid tegeleda elu lõpuni… Paar aastat tagasi andsime bändiga kontserti ja kogu Tapper oli rahvast täis ja megakõva live oli ja sellel hetkel ma teadsin, et see on minu kutsumus.

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill numbris.