NUNNU VIDEO! DISNEY FILMIS ühe “Alice Imedemaal” stseeni kassidega

NUNNU VIDEO! DISNEY FILMIS ühe “Alice Imedemaal” stseeni kassidega

Kas tead, mis on veel armsam, kui üks kass teetassikesest joomas? Meie teame! See on ilmselgelt mitu kassi teetassikesest joomas! Disney kutsus oma “Alice Imedemaa” teepeole karja pisikesi kasse, kes ei pidanud vaevaks peole tulemiseks ka endale armsad kostüümid selga tõmmata.

Kas tead, mis on veel armsam kui üks kass teetassikesest joomas? Meie teame! See on ilmselgelt mitu kassi teetassikesest joomas! Disney kutsus oma “Alice Imedemaal” teepeole karja pisikesi kasse, kes ei pidanud vaevaks peole tulemiseks ka endale armsad kostüümid selga tõmmata.

Me kõik teame teepeo stseeni filmist “Alice Imedemaal”, kus filmi kõik tuntud tegelased koos kauni lauakese taga teed joovad ja koogikesi söövad. Disney otsustas aga stseeni taaslavastada hoopis uute osatäitjatega, keda, tuleb tunnistada, on veel toredam vaadata kui päris filmi.

Teepeol on kohal viis “näitlejat”, kes kehastavad filmi olulisemaid tegelasi, kelleks on Alice, Valge Kuninganna, Kübarsepp, Punane Kuninganna ja Aeg. Tundub, et kassid said oma rollidega väga hästi hakkama, sest seda videot tahaks küll veel ja veel vaadata. Ehk võiks neile selle eest isegi Oscari anda?!

Vaata armsat stseeni kassidega siin: