Parim kink teismelisele tüdrukule!

Parim kink teismelisele tüdrukule!

Vaevad pead, mida oma teismelisele tüdrukule kinkida? Meie teame, mis kingi peale hüppab iga tüdruk lausa lakke – loomulikult Buduaar TEENi aastatellimuse!

Vaevad pead, mida oma teismelisele tüdrukule kinkida? Meie teame, mis kingi peale hüppab iga tüdruk lausa õnnest lakke – loomulikult Buduaar TEENi aastatellimuse!

Aastatellimusega anname kaasa ilusa roosas ümbrikus kinkekaardi, kus kirjas, et tegemist on jõuluvana saadetisega tublile tüdrukule.

Selleks, et aastatellimust koos kinkekaardi ehk jõuluvana kirjaga saada, tuleb sul tellida Buduaar TEENi aastatellimus ning saata kiri aadressile teen@buduaar.ee, et soovite lisaks ka jõuluvana kirja. Kirjale saab järgi tulla Buduaari kontorisse (Narva mnt 13, Tallinn) või saadame selle Sulle postiga koju. Tellimust saad teha siit.

 

VEEL KINGIIDEID

Kui vaevad aga pead hoopis sellega, mida kinkida oma sõbrannale/emale/töökaaslasele, siis anname Sulle veel mõned vihjed. Kõik allpool olevad kingitused saad soetada siit.

Buduaari Body märkmik

Buduaari BODY on naiste uus multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis erineb paljuski siiani Eestis ilmunud aastakalendritest. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja, tervislike eluviiside kohta kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta. Rohkem infot siit.

 

 

Sandra Angeli raamat “Ma tulen”

Tegemist on skandaalse ja Eesti eliidi elu paljastava jutustusega. Rohkem infot siit.

 

 

Triin Tobberi raamat “Sünnikaardi saladused”

Raamat räägib taevakehade tähemärkidesse peidetud vihjed ja sellest, kuidas neid igapäevaelus kasutada. Rohkem infot siit

 

 

Buduaari ajakirja aastatellimus

Aastatellimusega anname kaasa kuldses ümbrikus kinkekaardi/kirja, kuhu on kirjutatud, et tegemist on jõulukingitusega. Ümbriku koos kirjaga saab kätte Buduaari kontorist (Narva mnt 13, Tallinn) või saadame selle Sulle postiga koju. Selleks saada kiri keit@buduaar.ee.

 

Loodame, et leidsid endale sobiva kingituse!

Ilusat jõuluaega!

Buduaar