SEE ILUTOODE peab su kosmeetikakotis olema!

4 kommentaari
SEE ILUTOODE peab su kosmeetikakotis olema!

Mida vanemaks me saame, seda enam peame hakkama oma näohooldusele rõhku asetama, sest ilus olemine on järjepidev kulgemine, mis saab alguse juba noores eas. Protseduure ning tooteid, mis võiksid meie ilurutiinidesse kuuluda, võib loendama jäädagi alustades niisutavatest ning lõpetades päevakaitsekreemidega. Kuid kas me tõepoolest ikka vajame nii palju erinevaid tooteid oma vannitoakappi? Tegelikult mitte. Tutvustame sulle kosmeetikamaailma tõelisi pärleid – BB- ja CC-kreemi – ilueliksiire, mis täidavad mitu ühes funktsiooni.

Milliseid funktsioone täidab BB-kreem?

Niisutab

BB-kreem on niisutav ja toitev, muutes näonaha pehmeks ning siidiselt siledaks. Niisutamine on teatavasti märksõna number üks, kui teemaks on terve ja hoolitsetud näonahk.

Loob suurepärase katvuse

BB-kreemid on õhkõrna ning kerge koostisega, mis on noore naha puhul ülimalt oluliseks faktoriks. Rasked tooted ummistavad poore, mis omakorda loob soodsa pinnase vistrike ning muude nahaprobleemite tekkeks. Seega on nutikas valik kasutada BB-kreemi, kuna selle koostis lubab nahal hingata, samaaegselt kattes hästi.

Peidab nahaprobleemid

BB-kreemi kasutades võib peite- ja jumestuskreemid ilma igasuguse kõhkluseta täiesti kasutamata jätta, kuna see ideaalne toode varjab ka kõik suuremad ebakorrapärasused ning vistrikud, täpid ning muud probleemsed kohad.

Matistab läikiva naha

Teismeeas on nahk rasusem ning vastuvõtlikum kui täiskasvanuna. BB-kreemid peidavad endas boonusena ka võimet matistada ning vähendada naha läiget ja rasusust.

Tekitavad valgustpeegeldava efekti

BB-kreemi koostisosad sisaldavad endas valgustpeegeldavaid ning nahka helendavaid omadusi, säilitades samaaegselt naha loomuliku tooni, ühtlustades ning tuues välja kõige kaunima sära.

Mis vahe on BB- ja CC-kreemil ning kuidas antud kreemi näole kanda nii, et tulemus jääks ühtlane ja kestev, loe Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbrist!