SEE VÄLISMAA LAULJATAR on Kristel Aaslaidi doppelgänger

Kui arvasid, et oled vaid iseenda nägu, siis sa eksid - ilmselt on kuskil teises maailma otsas keegi, keda su tuttavadki mööda minnes sinuga segi ajaks. Kas oled näinud komöödiasarja "Kuidas ma kohtasin sinu ema"? Kui jah, siis mäletad, kuidas sarja peategelastel oli lausa kinnisideeks leida elu jooksul üles enda doppelgänger ehk teisik, kelleks tavaliselt oli täiesti suvaline võõras inimene.

Kui arvasid, et oled vaid iseenda nägu, siis sa eksid – ilmselt on kuskil teises maailma otsas keegi, keda su tuttavadki mööda minnes sinuga segi ajaks. Kas oled näinud komöödiasarja “Kuidas ma kohtasin sinu ema”? Kui jah, siis mäletad, kuidas sarja peategelastel oli lausa kinnisideeks leida elu jooksul üles enda doppelgänger ehk teisik, kelleks tavaliselt oli täiesti suvaline võõras inimene.

Just see on juhtunud ka armastatud näitleja ja laulja Kristel Aaslaidiga, kelle teisiku me juhuslikult Instagramist avastasime. Nimelt jäi meile silma kolmest õest koosneva Ameerika bändi Haim üks liige, keda esmapilgul võib lausa Kristeliga segi ajada, sest sarnased näojooned, soeng, riietusstiil ja amet on pea äravahetamiseni sarnased. Alana Haim on noor lauljatar, kes sarnaselt Kristeliga näib piltidel lõbus ja naljatlev, mistõttu on sarnasus veelgi suurem.

Mis sa arvad, kas tüdrukud on omavahel sarnased?