SÜDANTSOOJENDAVAD JÕULUMÄLESTUSED: Elisa Kolk ja Getter Jaani

SÜDANTSOOJENDAVAD JÕULUMÄLESTUSED: Elisa Kolk ja Getter Jaani

Pühapäeval on esimene advent ja lõpuks ometi saame otsida välja jõulusokid ning advendikalendrid. Jõulud on imeline aeg ja kindlasti on ka sinul mõni eriti vahva jõuludega seotud mälestus. Oma parimatest jõulumälestustest rääkisid Buduaar TEENile armsad lauljatarid.

Elisa jõulumaagia

Jõulud on minu jaoks alati olnud väga maagiline aeg! Igal aastal on jõululaupäeva tähistatud vanavanemate maakodus koos suure perega. Muidugi ei puudu meil laualt imemaitsev jõulutoit. Õhtul on jõuluootus kogu täiega laes ja kuulda on kuljuste helisemist. Mõne hetke pärast avastad ukse eest juba suured kingikotid ja kellegi suured sammud! Jõuluvana sõitis mööda ja tõi kingitused!

Getteriga jõululaua taga

Üks kaunemaid hetki jõulude ajal on see, kui terve pere istub laua taga ja on koos. Tunnen, kuidas armastus ja rõõm lendleb meie ümber ja sees. Hindan väga meie pere traditisooni, kus pühade ajal räägime tervele perele kõige kaunimatest hetkedest, mis sel aastal on olnud.

Seda, kuidas veedavad jõululaupäeval aega Iiris Vesik ja Gertu Pabbo, loe ajakirja Buduaar TEEN november-detsember ajakirjanumbrist.