SUPERSTAAR JUSTIN TIMBERLAKE AVALDAS UUE LOO “Can’t Stop the Feeling”

1 kommentaar
SUPERSTAAR JUSTIN TIMBERLAKE AVALDAS UUE LOO “Can’t Stop the Feeling”

Üheksakordne Grammy- ja neljakordne Emmy auhinnavõitja muusik ja näitleja Justin Timberlake avaldas täna uue loo “CAN’T STOP THE FEELING!” Loo autoriteks on Justin Timberlake, Max Martin ja Shellback ning see loodi spetsiaalselt filmi “Trolls” jaoks. Tegemist on esimese singliga 23. septembril ilmuvalt soundtrackilt, mille peaprodutsendiks on Justin ise.

Üheksakordne Grammy ja neljakordne Emmy auhinnavõitja muusik ja näitleja Justin Timberlake avaldas täna uue loo “CAN’T STOP THE FEELING” Loo autoriteks on Justin Timberlake, Max Martin ja Shellback ning see loodi spetsiaalselt filmi “Trolls” jaoks. Tegemist on esimese singliga 23. septembril ilmuvalt soundtrack‘ilt, mille peaprodutsendiks on Justin ise.

Soundtrack‘ilt leiad lisaks veel kolm lugu, mille Justin spetsiaalselt filmi jaoks kirjutanud on ning esitab neid ise ja ka teiste suurnimedega. Albumil teevad kaasa Anna Kendrick, James Corden, Icona Pop, Zooey Deschanel ja Christopher Mintz-Plasse, kes esitavad viimase paari dekaadi suurimaid hitte. Timberlake ja Kendrick taasesitavad ka 1986. aasta hiti “True Colors”, mille eriversiooni saab filmis näha.

Timberlake’i tegelaskujuks tulevases komöödias on Branch – ülinaljakas ja alati ellu jääv karakter, kes peidab oma tõelist palet.

Kuula lugu siit: iTunes või Spotify

Kuidas meeldib sinule Justin Timberlake’i uus laul?