SUUR KEVADINE HOROSKOOP!

SUUR KEVADINE HOROSKOOP!

Loe, mida lubab horoskoop sinu tähemärgile algavaks kevadeks!

Loe, mida lubab horoskoop sinu tähemärgile algavaks kevadeks!

Jäär

Kool nõuab Jääradelt suurt vaimset ja füüsilist pühendumist. Pole välistatud, et kohustusi saab teil olema rohkem, kuid selle eest on tulemus paljulubav. Pidage meeles vanasõna „Ei maksa hea otsast paremat otsima minna”. Mõelge sellele natuke…

Sõnn

Kui Sõnnid ei karda end uuel ala proovile panna, siis võivad nad uutes huviringides ja muudes vaba aja tegevustes maid vallutada. Seejuures võite tänu oma suurepärasele vaistule eksimatult kindlaks teha, milline huviring toob teile edu ja milline mitte.

Kaksikud

Kaksikute sihid ja unistused hakkavad kasvama mitte päevade, vaid tundidega, seepärast pole imekspandav, et kevad toob neile palju jagelemist konkurentidega. Tänu oma osavusele ja tarkusele on Kaksikud oma konkurentidest alati mitu sammu ees ning seepärast võidavad neid alati kerge vaevaga.

Vähk

Selleks et olla koolis edukas, peavad Vähid üles näitama püüdlikkust. Ära looderda ja püüa sellel kevadel asjad aegsasti ära teha. Usu, see säästab meie kõigi närve ja aega. Ole tubli! Kevad on sobiv aeg ühineda mõne kaua mõttes mõlkunud huviringiga, sest antud valdkonnas võib teid saata eriline edu.

Lõvi

Lõvidele tõotab kevad silmapaistvaid saavutusi koolitöös ja üleüldises loomingus. Ja kõik tänu sellele, et olete lõpuks ometi leidnud oma annetele ja võimetele sobiva rakenduse. Kui teil on koolis autoriteet, keda austate, siis võite arvestada, et teid pannakse ehk ühte meeskonda või ühe grupitöö kallale nokitsema.

Neitsi

Horoskoobi järgi on kevad Neitsite jaoks koolis enda tõestamise aeg. Asjaolud kujunevad selliselt, et teil õnnestub oma parimaid oskusi näidata, mille eest klassikaalased ja õpetajad hakkavad teid veelgi rohkem austama ja hindama.

Kaalud

Tänu oskusele loominguliselt ja eriliselt mõelda, suudavad Kaalud kevadel kutsealases tegevuses silmapaistvat edu saavutada. Teie püüdlused lahendada tavalisi probleeme ebatavaliste meetoditega on teie kaaslastele ja õpetajatele meeltmööda. Kui te aga soovite rohkem tähelepanu saada, siis sellisel juhul kuluvad ära olemasolevad kasulikud tutvused.

Skorpion

Skorpionid püüdlevad aktiivselt edu ja austuse poole ning teevad selleks kõik, mis võimalik, et koolis uusi kõrgusi vallutada. Edu koolitöös ja huviringides on teile garanteeritud juhul, kui suudate koos meeskonnakaaslastega vastastikku kasulikke koostöösuhteid luua, kuna üksi tegutsedes on teil raske toime tulla kõigi nende tähtsate ülesannetega, millega peate sel kevadel tegelema.

Ambur, Kaljukits, Veevalaja ja Kalad saavad lugeda enda horoskoopi ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill ajakirjast.