TEGEVUSED, MIDA OLED KOGU AEG EDASI LÜKANUD, aga mille teostamiseks on nüüd parim aeg!

Buduaar

Tõenäoliselt lükkavad kõik meist meigilaua korrastamist võimalikult palju edasi ja siis kui sul on hästi kiire, avastad ikka ja jälle, et oleks võinud selle või teise ära teha siis kui rohkelt aega oli.

Järgnevalt toomegi välja tegevused, mida saaksid just praegust eriolukorda ja kodus püsimise aega ära kasutades teha!

1.     Pese oma meigipintslid puhtaks

Meigipintslite korrapärane pesemine on su näonaha jaoks ülimalt oluline. Peale bakterite, mis meigipintslitel asetsevad, satub sinna ka surnud naharakke ning õli, mis võivad tekitada aknet ja muid nahaprobleeme. Lisaks on puhaste pintslitega meigi pealekandmine sujuvam ja efektiivsem!

Pildil essence meigipintslid

2.     Terita oma kulmu-ja silmapliiatseid

Kõige frustreerivam olukord on see, kui sul on hästi kiire ja kulmupliiats on nii nüri, et kulmude joonistamisest ei tule midagi välja! Vaata üle ja terita kõik silma-ja kulmupliiatsid, nii oled valmis kohe kodust lahkuma kui eriolukord lõppeb!

Pildil essence kulmupliiats „eyebrow design“

3.     Katseta erinevaid silmameigi looke

Kõik me näeme neid kauneid Instagrami silmameigi pilte, mida ise kunagi teha ei oska. Praegu on parim aeg neid katsetada, sest pole hullu kui esimene kord välja ei tule ning nagu me teame, siis harjutamine teeb meistriks. Võta mõni YouTube’i meigiõpetusvideo lahti ja katseta! Soovitame alustada just nude-toonidest ja liikuda siis samm-sammult värvilistemate silmameikideni. essence’i uuest kollektsioonist leiab „the NUDE edition“ paletti, mis on erinevate silmalook’ide jaoks hea variant.

Pildil essence „the NUDE edition“ lauvärvipalett

4.     Harjuta silmalainerit

Kui oled saavutanud kauni silmameigi põhja on snatched (nagu James Charles ütleb) silmalaineri joon ideaalse lõpptulemuse viimane samm. Aga nagu me teame, on mõlemale silmale laineri joone joonistamine omaette oskus. Seega, parim aeg harjutamiseks! Oluline on kindlasti lainerijoone puhul hea silmalainer ja mugav aplikaator. Väga hea lainer nii algajatele kui ka juba edasijõudnutele on essence’i uus „24ever ink“ lainer.

Pildil essence „24ever ink“ silmalainer

5.     Sorteeri meigitooted

Meil kõigil on meigikollektsioonis aegunud tooteid, mis vajavad välja vahetamist. Sarnaselt mustade meigipintslite kasutamisele võivad aegunud meigitooted põhjustada näonahal ärritust, infektsioone ja turseid, see pärast on oluline aeg-ajalt oma meigikollektsiooni puhastada.  Just praegu on sobiv aeg vanad tooted välja sorteerida ja avastada uutest kevad/suvi kollektsioonidest põnevaid leide.

Pildil essence uue kollektsiooni tooted: „the NUDE edition“ ja „the ROSE edition“ lauvärvipalettid, „BYE BYE PANDE EYES“ ripsmetušš ning silmalainer „24ever ink“