USKUMATU, MILLEGA GETTER JAANI hakkama sai

Buduaar

Getter

9. aprillil selgus, et selle aasta Nickelodeon Kids’ Choice Awardsi “Parim Eesti mõjutaja” kategooria võitjaks on Getter Jaani. Peale Getter Jaani olid ka nomineeritud Kelly Sildaru, Liis Lemsalu ja Grete Kuld.

Getter Jaani ütles oma tänukõnes: „Vaadake kallid millega me hakkama saime! Meie päris oma Nicekelodeoni blimp! Täiesti uskumatu oli olla siin nomineeritud, aga täiesti pöörane on päriselt hoida seda auhinda enda käes. Aitäh mu maailma kõige armsamatele fännidele, kes te alati hoiate mind, toetate mind ja elate lihtsalt nii tulihingeliselt mulle kaasa. Ma armastan teid kogu oma südamest ja suur aitäh ka Kids’ Choice Awardsile selle võimaluse eest. Hoiame üksteist, unistame suurelt ja jagame maailma rohkem armastust! Aitäh!

Selle aasta Kids’ Choice Awardsi auhinnatseremooniat juhtisid iCarly staar Miranda Cosgrove ja NFLi superstar Rob Gronkowski. Miranda Cosgrove on näitleja ja laulja, kes hetkel mängib peaosa seriaalis iCarly, mis on nähtaval Paramount+ kanalil Go3 platvormil. Rob “Gronk” Gronkowski on NFLi Ameerika jalgpalli mängija ja neljakordne Super Bowli võitja.

Lisaks Getter Jaanile võitsid ka oma blimpid ülemaailmsed superstaari nagu Billie Eilish “Parima albumi” ja “Parima laulu” kategoorias, Ariana Grande “Parim naisartisti” kategoorias, Ed Sheeran “Parim meesartisti” kategoorias, Justin Bieber ja The Kid LAROI “Parima muusikalise koostöö” kategoorias, Tom Holland “Parima meesnäitleja” kategoorias, Zendaya “Parima naisnäitleja” kategoorias ja paljud teised.

Neljakümne teiseks tegevusaastaks on Nickelodeonist saanud number üks lastebränd. Nickelodeon on ehitanud mitmekesise globaalse äri, seades lapsed kõiges esikohale. Bränd hõlmab telesaateid ja tootmist Ameerika Ühendriikides ning kogu maailmas. Lisaks toodetakse tarbekaupu, mängufilme, digitaalseid- ja kohalikke elamusüritusi ning pakutakse kirjastusteenust.

Auhinnatseremooniat saab näha eksklusiivselt Paramount+ kanalil Go3 platvormil.