BOURJOIS ILUAUHINDADEGA PILDIMÄNG: minu ideaalne elu

5 kommentaari
BOURJOIS ILUAUHINDADEGA PILDIMÄNG: minu ideaalne elu

Pühendame maikuu BOURJOIS’le, sest sellel hinnatud kosmeetikabrändil on kuum ilu-uudis uue Volume Reveal ripsmetuši näol ning Ideaal Kosmeetika kauplustes kehtib terve mai kuu paljudele BOURJOIS toodetele hinnasoodustus -25%.

Bourjois’ esimene toode loodi Pariisi teatrite tänava piirkonnas juba aastal 1863. Tegemist oligi just näitlejate ja esinejate nõudlusega kosmeetikatoodete järele, mis aitaks neil lavalaudadel võrratu välja näha. Nii alustaski ise samuti näitlejaametit pidanud Joseph-Albert Ponsin meigitoodete ja parfüümide loomist. Aastal 1868 usaldas Ponsin kogu oma tegevuse Alexandre-Napoléon Bourjois’le, kelle nime järgi sai ka õitsele puhkenud kosmeetikaäri nimetuse. 

Rõõmustavaks on see, et BOURJOIS soovib teile kinkida kokku 5 kingikotti, mille sisemusest leiab: 

Uhiuue Volume Reveal ripsmetuši, Radiant Black 

Healthy Mix jumestuskreemi # 53 Beige Clair

Effet 3D huuleläike # 52 Corail Idyllic                                                  

                           

Selleks võta osa pildimängust!

Siinse pildimängu ülesanne on seotud natuke BOURJOIS kodumaa Prantsusmaaga, kuna räägitakse, et prantslannad oskavad end hinnata ja oma elu nautida. Kuid ka meil, eestlannadel, on stiilitunnet, meiegi peame lugu puhkusest, võrratust maitseelamusest, headest kommetest. 

Pildimängu ülesandeks on seega lisada siia oma foto, mis väljendab sinu elu naudinguid: mida sa väärtustad, millest sa lugu pead, mis teeb sind õnnelikuks. Kirjuta palun sinna juurde ka mõned märksõnad. 

Pildi lisamiseks logi sisse oma kasutajanimega. Kui sul kasutajanime veel pole, siis tee see endale SIIT

Avame ka MEELDIB hääle andmise välja, et saaksite oma lemmikule poolthääle anda. Viis kõige enam meeldimisi saanud fotot saavad Bourjois’ kingikotiga premeeritud. 

Pilte saab lisada kuni 22. maini ja piltide hindamine lõpeb 23. mail. 

Täname kõiki osalejaid meeleolukate piltide eest! Hääletamine on lõppenud ja esiviisik teie ees!. Buduaar võtab võitjatega ühendust. 

NB! Hääletada saab iga 24 tunni sees sama IP aadressiga 1 kord. Siis saab jälle uue võimaluse