Buduaari tänavastiili võistlus, viimane võimalus osaleda!

157 kommentaari
Buduaari tänavastiili võistlus, viimane võimalus osaleda!

Buduaar valib selle talve kõige stiilsemat buduaarikat. Kui tahad osaleda võistlusel, siis lisa oma selle talve stiilipilt ja vii karikas koju. Pilt peab olema sinust ning näitama kogu sinu stiili- riideid, jalanõusid, peakatet. Lisapunkte annab toaseina asemel mõnus talvine taust.  Auhinnaks on sel korral stiilne pruuni naha ja beeźi tekstiiliga Elite arvutikott.  Lisaks valime välja 3 stiilsemat, kelle stiiligaleriid tutvustame teistele ka Buduaari kevadajakirjas.

Sel korral on talv saabunud kogu oma ilus. Mõnele naisele on see paras peavalu, kuna raske on leida miinuskraadidele vastavaid ja stiilseid riideid. Mõni naine aga paneb isegi talve kahvatuma oma stiilipuhtusega.

Buduaar valib selle talve kõige stiilsemat naist tänavalt. Kui tahad osaleda võistlusel, siis lisa oma selle talve stiilipilt ja vii karikas koju. Pilt peab olema sinust ning näitama kogu sinu stiili – riideid, jalanõusid, peakatet. Lisapunkte annab toaseina asemel mõnus talvine taust. 

Auhinnaks on sel korral stiilne pruuni naha ja beeźi tekstiiliga Elite arvutikott.  Lisaks valime välja kuni 3 stiilsemat, kelle stiiligaleriid tutvustame teistele ka Buduaari kevadajakirjas.

Pilte saab lisada veel 18.jaanuarini 2010.

Võitja valime kümne enim hääli saanud võistleja hulgast juba 20. jaanuaril 2010.

Võitjaks osutus kasutaja pillee! Palju õnne ja Buduaar võtab Sinuga ühendust!