CORNY TUHAT NÄGU! Jaga meiega oma emotsiooni, sündmust, positiivset energiat!

CORNY TUHAT NÄGU! Jaga meiega oma emotsiooni, sündmust, positiivset energiat!

Meie selle aasta ilutoodete kvaliteedimärgi “Buduaari Lemmik 2018” uhke ja kauni auhinnaürituse õnnestumiseks on üheks õla allapanijaks tervisliku elustiiliga naisele sobivad uued suhkruvabad müslibatoonid Corny Free. Meie juba teame, et hea tunne võib olla väga maitsev!

Neile, kes soovivad teadlikult toituda, loobumata suurepärasest maitsest, on Corny Free just õige valik – röstitud terved nisuhelbed, krõbedad maisihelbed ja muud maitsvad koostisosad, aga kõik ilma suhkrut lisamata. Suhkruvaba Corny Free valikus on neli maitset:

Šokolaadiglasuuriga, pähklikreemiglasuuriga, kirsimaitselise jogurtiglasuuriga ja jogurtiglasuuriga 20 grammine müslibatoon, mis on pakendatud kuue kaupa karbikestesse, mis mahuvad imehästi iga naise käekotti. 

Arvame, et Cornyst on saanud müslibatooni sünonüüm, sest Corny on üks müüdavamaid müsliampse ja kõikide Corny müslibatoonide valik on muljetavaldav: Corny Classic, Corny Free, Corny Milk, Corny Big ja Corny Oatpower. Valikut jagub igale maitsele ja igaks olukorraks. 

Corny on läbi viimas toredat mängu, millest ka meie juba osa võtame. Avaldame väikese teaseri aga põhjalikum ülevaade on leitav SIIT.

Corny tuhat nägu – kõlab uhkelt, kas pole?

Corny proovib kokku saada vähemalt 1000 sõbra selfie‘t… mida rohkem, seda uhkem! See kampaania on pühendatud lisaks Corny sõpradele ka eheda paberkandjal oleva foto emotsionaalsele väärtusele, mis paraku digimaailmas on hääbumas. Mõtleme koos natukene ajas tagasi sellele, kui hea tunde tekitab mõne foto vaatamine seda käes hoides… Need erilised hetked on hoopis teistsugused kui pelgalt telefoniekraanil näpuliigutusega pilte sirvides.

Jaga Corny ja meiega oma emotsiooni, sündmust, positiivset energiat!

Ostukohustust ei ole, aga Buduaar soovitab, sest need on lihtsalt nii head!

OSALE SIIN