Debenhamsi stiilipäev: Naine ja mees osalege ja võitke!

Debenhamsi stiilipäev: Naine ja mees osalege ja võitke!

Kevad sümboliseerib looduses uue tärkamise algust ja seepärast otsustasime ka sel aastal koostöös Briti kaubamaja

 

anda võimaluse lugejail meie ühise ilu- ja moetiimi abiga talveajast taastärgata, et minna kevadele vastu uues stiilis ja iluvõtmes.

Meid inspireeris ka üks Buduaari ajakirja lugejakiri, kes meie eelmise kevade muutuja projekti osas südamliku tagasiside andis. 

Kiri oli järgmine:

“Tere Buduaari pere,

Suur rõõm oli postkastist leida kevadine Buduaar. Mulle on alati meeldinud teie ajakirja formaat, mõnus käekotti panna. Mõnus, armas ja väike ;) Pluss alati on väga palju lugeda!

Selle ajakirja (2014 kevad Buduaar – toim) vaieldamatu pilgupüüdja oli ema-tütre stiilipäev! Nendes lihtsates ja loomulikes fotosessiooni piltides oli nii palju elurõõmu, siirust, positiivsust ja armastust, et raske oli lehte keerata. Olekski tahtnud neid pilte vaatama jääda!

Selliseid toredaid fotosessioone/lugusid “tava” inimestest võiks teie kaante vahel rohkem olla! Näiteks abielupaare, sõbrannasid, isad-pojad, vanaemad-lapselapsed jne ;)

Kevadised tervitused,

Maiu”

Seekord kutsumegi oma kevadise tärkamise soovist teada andma kooslust: mees ja naine. 

Armas naine ja tore mees!

Buduaar ja Debenhams soovivad teile kinkida ühe toreda koosolemise päeva koos põneva stiilimuutuse, fotoseeria pildistamise ja kingitustega.

Kui tunnete, et teile kuluks ära professionaalne riietumise stiilinõu, värskendused meiginippide ja soengusättimise osas ning ühtlasi sooviksite endale mälestuseks kaunist fotosessiooni teist kahest, siis saada meile oma kandideerimiskiri teele.

NB! Mees võib olla ka hea sõber või ka poeg, kes juba noormehe ikka jõudnud. 

Ootame soovijate kirju 9. veebruarini aadressile online@buduaar.ee. 

Arvestama peab, et stiilimuutuseks kulub neli-viis tundi ning teil peaks olema võimalus tulla ise Tallinnasse kohale.

Kirjale lisa kindlasti: 

*Sinu ja sinu mehe/naise nimed ja vanused

*Fotod (täispikkuses)

*Telefoninumber, et saaksime kiiresti ühendust võtta ja vajadusel lisainfot küsida

*Kirjuta paari reaga, miks me peaks valima sinu :)

 

Muutumispäev toimub Tallinnas ning osalejal peab olema võimalik veeta neli kuni viis tundi veebruari teisel nädalal ilu- ja stiilitiimiga.

Väljavalitud paar saavad kingituseks Debenhams kinkekaardid koguväärtuses 100 €.

 

Täname kõiki toredaid osavõitjaid ja anname teada, et stiilipäeva võitjad valitud! Ootame Debenhamsi stiilipäevale armast Tartu paari Katrinit ja Sanderit. Võitjatega on ühendust juba võetud. 

Rocca al Mare kaubanduskeskuses avatud Briti juhtiva kaubamaja Debenhams kauplusest leiab laias valikus naiste-, meeste- ja lasteriideid, jalatseid ja pesu nimekate disainerite nagu Baker by Ted Baker Jeff Banks, Red Herring, Jasper Conran, Julien Macdonald, Ben de Lisi, John Rocha, Bluezoo loomingust ning eksklusiivset Designers at Debenhams kaubamärgi rõivaid.  Lisaks on Debenhamsi kaupluses saadaval ka laias valikus ilutooteid, mille hulgas eksklusiivselt vaid Debenhamsist leitavatelt kaubamärkidelt ning samuti britipäraseid kodukaupu.

Debenhams stiilimuutuse fotod avaldame Buduaar Shopping 2015 kevadajakirjas.

Vaata alt ka eelmise aasta ema Thea ja tütar Ketlin stiilimuutuse galeriid! 

 

Buduaar