Fotovõistlus – roheline on sexy!

Fotovõistlus – roheline on sexy!

Kas tahaksid endale saada Pisang Style Apple iPod Touch MP3-mängijat (hind 3590.-)? Kõik on väga lihtne, registreeru kasutajaks, tee endast rohelises riietuses pilt ning riputa see üles, lisa pildile pealkiri ning oledki võistlustulle astunud. Kui soovid olla teistest sammukese ees siis ekstra punti teenid kui lisad pildile Pisangi kokteili. Pisang Style Apple iPod Touch MP3-mängija loositakse välja 18.juunil ning võitjat teavitatakse e-maili teel. Võitja kasutajanimi avalikustatakse ka veebis võistluse juures. Head pildistamist kõigile! Buduaari tiim  

Kas tahaksid endale saada Pisang Style Apple iPod Touch MP3-mängijat (hind 3590.-)? Kõik on väga lihtne, registreeru kasutajaks, tee endast rohelises riietuses pilt ning riputa see üles, lisa pildile pealkiri ning oledki võistlustulle astunud. Kui soovid olla teistest sammukese ees siis ekstra punti teenid kui lisad pildile Pisangi kokteili. Pisang Style Apple iPod Touch MP3-mängija loositakse välja 18.juunil ning võitjat teavitatakse e-maili teel. Võitja kasutajanimi avalikustatakse ka veebis võistluse juures.

Vabandame võistlusel osalejate ees viivituse eest, nüüdseks on võitja selgunud. Õnnelik iPodi omanik on Buduaari kasutaja Viiguska.

Lohutusauhinna pälvisid Piku, LiisuT ja Annu, keda ootab Buduaari toimetuses pudel maitsvat Pisangi.

 Palju õnne!

Buduaari tiim