Goldwell`i mäng – VÕITJAD LOOSITUD!

Goldwell`i mäng – VÕITJAD LOOSITUD!

GOLDWELL on üks rahvusvaheliselt tuntuimatest professionaalsete juuksehooldusvahendite tootjatest, kes on uurinud klientide soove ja vajadusi  kogu maailmas juba üle 50 aasta. Goldwell on pidevas muutumises ja arengus, pakkudes parimaid lahendusi nii professionaalsete juuksevärvide kui hooldus- ja viimistlustoodete näol.

GOLDWELL on üks rahvusvaheliselt tuntuimatest professionaalsete juuksehooldusvahendite tootjatest, kes on uurinud klientide soove ja vajadusi  kogu maailmas juba üle 50 aasta. Goldwell on pidevas muutumises ja arengus, pakkudes parimaid lahendusi nii professionaalsete juuksevärvide kui hooldus- ja viimistlustoodete näol. Tootearendusega tegeleb suur hulk teadlasi, kes on aastate jooksul loonud ja välja töötanud ikka uusi ning paremaid tooteid.

Goldwell ELUMEN on ainulaadne juuksevärv, mis lisaks rikkalikule värvimistulemusele parandab ka juuste olukorda ning muudab nad imeliselt läikivaks.
Leia meie kodulehelt, mille poolest erineb see suurepärane juuksevärv kõikidest teistest ning vasta küsimustele ühe või mitme õige vastusega valikute seast.

Elumen`iga värvitud juukseid on parim hooldada Goldwell`i  toodetega.

Kõikide õigesti vastanute vahel loosime välja 3 komplekti Goldwell`i hooldustooteid, väärtuses 50 eurot. Loosimine toimub 4. detsembril.

Võitjad saavad valida tooted vastavalt oma juuksetüübile.

Loosiõnn naeratas seekord neile kolmele: Marika Pau, Raina Koppel, Heli Piksar
Võitjatega võetakse ühendust.

Palju õnne kõigile!

 

 

www.goldwell.ee