GRILLFEST mängu VÕITJAD! LotusGrill ja pidude käepaelad leidsid omaniku

Jamie ajakiri osaleb juba sel reedel algaval Hea Toidu Festivalil – Grillfestil – ja kutsume ka kõiki oma sõpru seda tegema, sest tegemist on mitmekülgse ja sisuka toidufestivaliga kõigile, kes peavad lugu heast toidust ja kultuuriprogrammist.

Sel puhul teeme ka ühe toreda Grillfesti-teemalise mängu, mille peaauhinnaks on mitmeid disainiauhindu pälvinud suitsuvaba LotusGrill! See trendikas söegrill on saadaval Bauhofis erinevates värvitoonides ning sobib stiilse väljanägemise tõttu kaunistama iga naise ja pere koduaeda ning on lihtsalt kaasavõetav matkale, randa jne (lisainfo www.lotusgrill.ee). Lisaks sellele loosime vastajate vahel välja 5 x 2 Grillfesti jätkupidude käepaela, millega on soodsam või suisa tasuta sissepääs Grillfesti After Grill pidudele. Lisainfo Grillfesti kohta on www.grillfest.ee/ajakava.

Mängu küsimus on aga mõistagi Grillfesti-teemaline ja kõlab nii: mille annab Jamie Grillfesti esimesel päeval Epiima pealaval üle?

Vastusevariandid:
a) auhinnad kõige aktiivsemale FB-sõbrale
b) uue ajakirjanumbri
c) „Jamie lemmik 2016“ märgid?

Mängus osalemiseks kirjuta õige vastus alla kommentaaridesse. Loosimine toimub Grillfesti esimesel päeval ehk reedel, 10.06!

VÕITJAD LOOSTUD! LotusGrilli võitis endale Mariann H., PALJU ÕNNE! Grillfesti jätkupidude käepaelad kahele võitsid sssixuHeli Tamm, Karinsolaaris ja Malle.

Lisa Grillfesti uudiste saamiseks enda lemmikute hulka Eesti Messide ja Grillfesti Facebooki lehed!