Ilus naeratus säravvalgeks

2 kommentaari

Buduaar ja Biolase Baltic OÜ  korraldavad muutumismängu ja kingivad ühele lugejale särava naeratuse. Sina pead vaid üles laadima endast naeratusega pildi, millele kaasaelajad saavad anda hääli! Pilte saab galeriisse lisada kuni 22.aprillini. 28.aprilliks kõige enam hääli kogunud ja kõrgeima keskmise hinda saanud naeratusega pilt ongi võitja!

Buduaar ja Biolase Baltic OÜ  korraldavad muutumismängu ja kingivad ühele lugejale särava naeratuse. Lae  siia üles naeratusega pilt, millele kaasaelajad saavad anda hääli! Pilte saab galeriisse lisada kuni 22.aprillini. 28.aprilliks kõige enam hääli kogunud ja kõrgeima keskmise hinda saanud naeratusega pilt ongi võitja! Võitjale teostatakse laservalgendusprotseduur firma Biolase Baltic OÜ spetsialisti poolt. Kogu protsess filmitakse üles ja hiljem saab seda näha Buduaari saates. Lisaks teeme protseduurist  Buduaar Shoppingu suveajakirja loo, kus räägime, kuidas kõik see toimus algusest lõpuni ehk kuidas kahvatust naeratusest sai säravvalge naeratus!

Osaleda saavad kõik kes ei ole lapseootel, kes ei toida rinnaga last ja on  vähemalt 18 aastased. Eelnevalt soovitame küsida nõu protseduuris osalemise kohta oma hambaarstilt. Kui Sul tekib küsimusi laservalgenuse kohta, siis on Sul võimalus esitada küsimus laservalgendusi läbi teinud kogenud spetsialistile, lisades oma küsimus alla kommentaaridesse SIIT

Saad lähemalt ka infot laservalgenduse kohta: www.biolase.ee