Suur kokanduse fännide duell – kui hästi sa tunned Jamie´t või Gordonit?

jamie
Canva/TV3.ee — FOTO: Canva.ee

MÄNG ON LÕPPENUD! Palju õnne Doris-Katre! –Viska nüüd põll nurka või las pasta valmistamine ootab. Buduaari portaal ja TV3 Life tahavad välja selgitada, kes on suurim kokandussaadete fänn?​

Armastatud telekokkade Jamie ja Gordoni kokasaated on läbi aastate TV3-me kanalites väga menukad olnud. Saated on naelutanud tuhandeid fänne ekraanide ette ning inspireerinud uusi retsepte proovima. Tahame lõbusas kokandusmängus välja selgitada tõelise fänni ning jagada talle välja auhinna.    ​

Auhinna võitmiseks pead sa kõigile kümnele küsimusele õigesti vastama. Kes võidab, selle valib välja fortuuna.

Auhinna osas aitab mängu läbiviia tõelise koka lemmiksõber Muhu Liha, kelle kvaliteetne liha on iga maitsva roa alustalaks!

Lamba ja veiseliha, mis on kasvanud õnnelikult Eestimaa puhtas looduses.
Tahame pakkuda Teile seda, mida me isegi sööme. Eesti talude rohumaadel vabalt peetud lammaste ja veiste liha. Muhu Liha pakub müügiks värsket ja külmutatud lamba- ja veiseliha ja lihavalmistisi nagu šašlõkk, marineeritud liha ja pihvid. Lisaks pakume suitsutatud lamba ja veisetooteid ja suitusvorsti ning sinki.

Usume, et loom tuleks ära kasutada nö “sabast ninani” ja kontidest saab maitsev söök koduloomadele. Pakume müügiks ka meie lammaste nahku. Kuna töötame koos väikeste loomakarjade omanikega, siis on ka lambanahku erinevates suurustes ja värvides igale maitsele.

Auhinnaks on Muhu Liha 50 € väärtuses kinkekaart nende e-poest!

jamie
Muhuliha.ee — FOTO: Muhu LIha
jamie
Muhuliha.ee — FOTO: Muhu LIha
jamie
Muhuliha.ee — FOTO: Muhu LIha

JAMIE JA GORDONI DUELLI KÜSIMUSED:

MÄNGU TINGIMUSED:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Muhu Liha poolt 50 € väärtuses kinkekaart nende e-poest. (Muhu Liha AS Oliveri, Nõmmküla, Muhu vald, Saare maakond, 94752, reg kood 14295298).

3. Mäng toimub ajavahemikus 31.05.2023 kuni 14.06.2023

4. Mängus saab osaleda vastates ühelt emaililt ühe korra.

5. Auhinna loosimises osalevad kõik õigesti vastajad, kes nõustusid privaatsustingimustega ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

6. Võitja kuulutatakse välja 15.06.2023 siin mängu lehel.

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

7. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

8. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

9. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]