KUUM MÄNG: kui kaugele oled sina valmis oma fantaasiates minema?

KUUM MÄNG: kui kaugele oled sina valmis oma fantaasiates minema?

Maailmas laineid löönud sadomaso seksiromaan “Viiskümmend halli varjundit” kütab kirgi, ehmatab, erutab, šokeerib, kuid mis kõige olulisem – see raamat suudab iga naise viia välja oma igapäeva elust, see paneb sind fantaseerima ja oma piire katsetama. Kui kaugele julged minna sina? Buduaar jagab oma lugejatega katkendit raamatust. Kas julged lugeda?

Maailmas laineid löönud sadomaso seksiromaan “Viiskümmend halli varjundit” kütab kirgi, ehmatab, erutab, šokeerib, kuid mis kõige olulisem – see raamat suudab iga naise viia välja oma igapäeva elust, see paneb sind fantaseerima, nautima ja oma piire katsetama. Kui kaugele julged minna sina? Buduaar jagab oma lugejatega katkendit raamatust. Kas julged lugeda?

Lühitutvustus :

„Viiskümmend halli varjundit“ jutustab kirjandustudengist Anastasia Steele’ist, kes intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda – kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja.

Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest. 

 

 

Lõik menuromaanist:

“Kas see tähendab, et sa hakkad täna öösel minuga armatsema, Christian?” Oh halastust! Kas ma just praegu ütlesin seda? Ta suu kukub lahti, aga ta kogub end ruttu.

“Ei, Anastasia. Esiteks, armatsemine pole minu rida. Ma kepin … kõvasti. Teiseks, meil tuleb veel palju paberimajandusega tegeleda, ja kolmandaks, praegu sa veel ei tea, mis sind ees ootab. Sa võid veel nelja tuule poole joosta. Tule, ma tahan sulle oma mängutuba näidata.”

Mu suu kukub lahti. Kepin kõvasti! See … kõlab nii … kuumalt. Aga mida me mängutoast otsime? See on mõistatus.

“Sa tahad oma Xboxi mängida?” küsin ma. Ta naerab valjusti.

“Ei, Anastasia, ei mingit Xboxi ega Playstationit. Tule.” Ta seisab püsti, käsi ette sirutatud. Ma lasen tal end koridori viia. Topeltuste kõrval, kust me sisse tulime, on trepp üles. Me läheme teisele korrusele ja pöörame paremale. Ta võtab taskust võtme ja keerab veel ühe ukse lahti ning hingab sügavalt sisse.

“Sa võid igal ajal lahkuda. Helikopter on ootevalmis, et viia sind sinna, kuhu iganes sa minna tahad; või sa võid ööseks siia jääda ja minna hommikul. Nii on, nagu sa otsustad.”

“Ava juba see neetud uks, Christian.”

Ta avab ukse ja laseb mind enda ees sisse. Ma vaatan talle veel kord teraselt otsa. Sügavalt hinge tõmmates astun ma sisse.

Ja tundub, nagu oleksin ma ajas tagasi rännanud kuueteistkümnendasse sajandisse ja Hispaania inkvisitsiooni aega.

Kurat võtku!

Ja see on alles algus.

Seoses raamatu ilmumisega korraldab Buduaar ka jutuvõistluse, mis kestab 14. detsembrini. Kas Sina julged selle väljakutse vastu võtta? Parimad lood saavad ka väärika auhinna! Loe lähemalt siit

………………………………………………

Alates 22. novembrist kuni 5. detsembrini on menuromaan “Viiskümmend halli varjundit” saadaval Selveri ja Prisma kauplustes üle kogu Eesti vaid koos nädalalehega Eesti Ekspress. Raamatupoodides alates 6.12