Läätsed.com mängu võitja valitud! Eesti ilusaimad silmad 2012!

Läätsed.com mängu võitja valitud! Eesti ilusaimad silmad 2012!

Läätsed.com teeb seda jälle! Traditsiooniline ilusaimate silmade konkurss on taas alanud. Koostöös ColourVUE-ga korraldab Läätsed.com juba kolmandat aastat järjest „Eesti Ilusaimad Silmad“ konkurssi.

Läätsed.com teeb seda jälle! Traditsiooniline ilusaimate silmade konkurss on taas alanud. Koostöös ColourVUE-ga korraldab Läätsed.com juba kolmandat aastat järjest „Eesti Ilusaimad Silmad“ konkurssi.


Sel aastal on Läätsed.com teinud osalemise veelgi mõnusamaks ning loonud selleks spetsiaalse Facebooki aplikatsiooni.
Osalemine on imelihtne, mine Läätsed.com Facebooki fännilehele ning lae enda pilt üles. Ja nii oledki astunud suure sammu lähemale, et just Sina oleksid „Eesti Ilusaimad Silmad 2012“ konkursi võitja!

Ka tingimused on osalejatele sõbralikumaks muutunud. Läätsed.com soovib, et see konkurss oleks eelkõige üks tore üritus, kus on võimalik palju häid auhindu võita. Mingeid vahekokkuvõtteid või eraldi finaali ei toimu, kõikide lisatud piltide hulgast valib 5-liikmeline žürii välja 10 lemmikut. Samuti lähevad arvesse ka piltide „Like-id“ (10 enim like‘isid saanud pilti saavad punkte) ning „Like-idel“ on 2 žüriiliikme kaal. Ehk enim „Like“ saanud pilt teenib punktid, mis on võrdsed kahe züriiliikme maksimumpunktidega jne. Seega  „Like“/“Meeldib“ on ikka oluline, kuid kõige suurem kaal on ikkagi žüriil.

 “Eesti Ilusaimad Silmad 2012” žürii

Sylva Reivik – “Eesti Ilusaimad Silmad 2011” konkursi võitja
Mari Ojasaar – Buduaari veebi ilu-uudiste toimetaja
Lauri Pihlap (“Lowry”) – tuntud Eesti R&B artist
Ardo Kaljuvee – tunnustatud fotograaf
Urmas Piik – Läätsed.com juhataja

 

NB! Osaleja peab ennast pildil ka tagima!

„Eesti Ilusaimad Silmad 2012“ konkurss toimub ajavahemikus 10.10.2012 kuni 24.10.2012 ning võitjad (10 enim punkte kogunud inimest) tehakse teatavaks Läätsed.com Facebooki lehel 26.10.2012.

Auhinnad on osalemist väärt:

I koht: ColourVUE läätsed enda valikul (3 paari), Buduaari aastatellimus, Läätsed.com-i 25€-ne kinkekaart, Pilgrimi Ice käekell iStyle.ee-st (värvus enda valikul. Auhinna väärtus kokku 170€;

II koht: ColourVUE läätsed enda valikul (2 paari), Buduaari aastatellimus, Läätsed.com-i 15€-ne kinkekaart;

III koht: ColourVUE läätsed enda valikul (1 paar), Buduaari aastatellimus, Läätsed.com-i 10€-ne kinkekaart;

4.-10. koht: ColourVUE läätsed enda valikul.

Kõikide osalejate vahel loositakse välja 2 Buduaari aastatellimust ning 2 paari ColourVUE värvilisi läätsi enda valikul!

Konkursi ajal kehtib ka kõige populaarsematele ColourVUE BigEyes läätsedele soodustus. Üks pakk (2 läätse) ainult 19,50€ (tavahind 25€).
ColourVUE läätsed on vaieldamatult kõige populaarsemad värvilised kontaktläätsed, mis muudavad Su silmad vastupandamatuks. Tegemist on väga kvaliteetsete ja mugavate 3-kuuliste läätsedega.
Tutvu ColourVUE tootevalikuga SIIT!

Populaarsemad värvilised läätsed:
BigEyes Pretty Hazel 
BigEyes Party Green 15mm 
BigEyes Cool Blue 15mm
Glamour Aqua 
Glamour Blue

Nüüd mine Läätsed.com Facebooki lehele ja lae enda pilt üles! Võid väga lihtsalt võita palju häid auhindu!

Konkursi tingimuste või muu konkursiga seonduva kohta saab lisainfot telefonil 52 98061.

“Eesti Ilusaimad Silmad 2012” konkurss nüüd edukalt läbi ning võitjaks tuli üle 1200 osavõtja seast Sigrit Aule. Esikümne pilti näeb SIIT