LÕPPENUD! Sõbrapäevaoksjon: Buduaar pani 6 pealinna meest müüki

24 kommentaari
LÕPPENUD! Sõbrapäevaoksjon: Buduaar pani 6 pealinna meest müüki

Meil on sulle alanud sõbrakuul superlahe ja natuke pöörane idee – osta endale või pisut üksikuna tundvale sõbrannale meie heategevusoksjonilt õhtusöök lõbusas ja intelligentses seltskonnas.  Valisime oma laiast tutvusringkonnast välja kuus väga lahedat, kena, tarka ja edukat meest, kes olid nõus meie heategevuslikus projektis kaasa lööma ning ootavad võimalust sinuga õhtusöögile minna. Oksjonivõitjat ootavad lisaks õhtusöögile ka muud üllatused, millest saad lugeda altpoolt. 

Meil on sulle alanud sõbrakuul superlahe ja natuke pöörane idee – osta endale või pisut üksikuna tundvale sõbrannale meie heategevusoksjonilt õhtusöök lõbusas ja intelligentses seltskonnas. Valisime oma laiast tutvusringkonnast välja kuus väga lahedat, kena, tarka ja edukat meest, kes olid nõus meie heategevuslikus projektis kaasa lööma ning ootavad võimalust sinuga õhtusöögile minna. Oksjonivõitjat ootavad lisaks õhtusöögile ka muud üllatused, millest saad lugeda altpoolt. 

 

Buduaari populaane kauplemiskeskkond B-Turg pani sõbrapäeva eel oksjonile 6 head Buduaari sõpra ja superlahedat meest, kellega veeta huvitav õhtu ja kes olid nõus heategevuse nimel kaasa lööma selles erilises ja seiklusrikkas projektis.

Miks nad sellega nõus olid? Sest tegemist on meestega, kes elavad elu täiel rinnal ja ei ütle kunagi ei väljakutsetele, mida elu (või Buduaar) esitab. Teiseks, see on võimalus teha heategu sotsiaalabi vajavatele naistele ja lastele, kellel ei ole elus alati hästi läinud. 

Oksjonil võid lunastada endale õhtusöögikaaslaseks ühe neist tarkadest meestest:

Kogu heategevusoksjoni raha läheb Tallinna Naisteabi turvakodule, et vähekindlustatud emad ja lapsed saaksid puhata suvelaagris. Kriisikodu juhataja Inga Mikiveri sõnul on see reis mere äärde ainus puhkusevõimalus, mida need naised saavad endale ja lastele aasta jooksul lubada. Laagris toimub ka naistele koolitus stressi maandamisest.

 

Oksjoni reeglid ja mis veel võiduga kaasa tuleb?

Oksjonil saad pakkumisi teha, kui oled Buduaari kasutajana sisse loginud ja enda isiku autentinud. Oksjon kestab reede (7.02) õhtuni ning pärast seda selgub iga oksjoni võitja. Oksjoni võitja saab tema poolt valitud mehega minna õhtusöögile kahe kuu jooksul alates oksjonil lõppemisest. Täpsema kuupäeva lepivad osapooled omavahel kokku.

Õhtusöök restoranis leiab aset Buduaari kulul ja teile sobival ajal. Oksjoni võitja saab veel lisaks Buduaar Shopping ajakirja aastatellimuse, tai massaaži Thai Rose SPA iluoaasis ja Bioconcepti kingikoti, mis sisaldab ühte seksikat komplekti sinu valikul. Komplektidega võid tutvust teha SIIN.

Kordame veelkord üle, et võitja poolt tasutav summa läheb heategevuseks Tallinna Naisteabi keskusele.

Õhtusöök on isiklik, st seda Buduaar ei kajasta ja samuti ei kajasta me isikute andmeid, kes oksjoni võidavad. Oksjonil võib pakkumist teha ka mõne oma sõbranna eest, ostes õhtusöögi hoopis oma ilusale, toredale ja targale sõbrannale. Isegi kui otsustad mingil põhjusel, et ei soovi õhtusöögile minna, siis tuleb oksjoni võitjal tasuda kogu võidusumma Tallinna Naisteabi keskuse pangakontole.

PS! Palume nii kommentaatoritel kui oksjonil osalejatel meeles pidada, et see on eelkõige lõbus mäng ja heategevusprojekt, mitte kosjasobitamine :).

Aga nüüd kõik oksjonile osalema! B-Turu heategevusoksjonile pääsed SIIT.

 

Kõigi Thai Rose SPA teenuste ja hinnakirjaga saad tutvuda nende kodulehel: www.thairose.ee

Bioconcepti vallatute mänguasjade, seksikate kingiideede ja palju muuga tule tutvu nende kodulehelt: www.bioconcept.eu