MEESTEOKSJON LÕPPENUD: kui palju kogusime raha Tilsi lastekodule?

MEESTEOKSJON LÕPPENUD: kui palju kogusime raha Tilsi lastekodule?

Buduaar korraldaS kolmandat korda juba heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

Buduaar korraldas kolmandat korda juba heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

Kuni 12. veebruarini kl 17 oli kauplemiskeskkonnas B-Turg müügis õhtusöök huvitava kaaslasega ning Buduaari poolt välja valitud 9 meest on kõik tõeliselt mitmekülgsed ja põnevad isiksused. Tegemist ei ole pimekohtinguga, vaid õhtusöögiga meeldivas seltskonnas. Soovi korral on võimalik oksjoni võitjatel ja pakkumises olevatel meestel ühiselt õhtusöögilauda jagada.

Kogu oksjonitelt saadav tulu läks Tilsi lastekodule Põlvamaal, Laheda vallas, millega aitame sõbrapäeval neid, kes sõbrakätt tõeliselt vajaksid.

Raha kogusime lastekodulaste sõbrapäevapeo jaoks 248 €! 

Aitäh kõikidele, kes osalesid. Võitjaid ootab lisaks meeldivale õhtusöögile Butterfly Lounge´s veel kingitused The Body Shop`lt (Poppy Shimmer Cubs Yellow lauvärvid ja Poppy Lips&Cheek huule-ja põsepuna) ja Gatineu´lt, kinopileteid kahele Forum Cinema`lt, Jamie ajakirja aastaraamat ja Buduaari ajakirja aastatellimus.

Ilusat sõbrapäeva!

Buduaar

———————————————————————————————–

OKSJON ON LÕPPENUD

Kes lähevad seekord oksjonil müüki?

Keda huvitab jalgpall, sel tasub oksjonil panustada poliitikule ja rahvusvahelisele jalgpallikohtunikule Jaanus Mutlile. Kes aga armastab head toitu, seda ootab põnev kohtumine maineka Pädaste mõisa ühe omaniku ning Riigikogu liikme Imre Sooäärega.  

Kellel meist poleks hingehädasid? Sisekosmose asutaja, koolitaja ja menuki “Jalutuskäigud sisekosmoses” autor Kaido Pajumaa on mees, kes on aidanud suheterägastikku lahti harutada ja õnnelikumat elurada leida sadadel eestlastel. Äkki saad sinagi temalt uut energiat ja häid mõtteid? 

Lisaks sellele, et armastatud laulja Margus Vaher suudab oma muusikaga paljude naiste südameid võita, võib teda viimasel ajal ka suheteeksperdi tiitliga pärjata. 

Viimasel ajal on eestlaste seas populaarsust kogunud tantristlik eluviis. Kui tahad pädevat vestluskaaslast tantrast, tervislikest eluviisidest või hoopis kalamehe juttu ajada, siis panusta oksjonil tantraõpetaja Urmas Silmani peale. Kes soovib aga piiluda suure showmaailma telgitagustesse, siis on võimalik õhtusöögikandidaat slackliner Jaan Roose, kes tuuritab mööda maailma Madonna taustatantsijana ja satub Eestisse väga harva, nüüd aga viib ta sinu õhtusöögile!

Nooremate naiste silmarõõmuks oleme pannud oksjonile supermodelli saate Hendrik Adleri, kes võib teile pajatada, mis modellisaate kaadri taga juhtus.  

Kes aga tahab majandusliku iseseisvumise osas head nõu saada, siis tasub õhtusöögi kaaslaseks valida pangahärra ja hiljuti välismaal MBA omandanud ärimees Edward Rebane.

Karismaatiline jurist, inimõiguste eest seisja ja kaitsja Teet Raatsin on aga mees, kes lisaks oma arukusele suudab sind igas olukorras naerma ajada. Ja kui meie kõik väriseme talvekülmast, siis Teet naudib võimalust jääaugus ujumas käia. 

Oksjoni reeglid ja mis veel võiduga kaasa tuleb?

Oksjonil saad pakkumisi teha, kui oled Buduaari kasutajana sisse loginud. Oksjon kestab neljapäeva (12.02) õhtuni ning pärast seda selgub iga oksjoni võitja. Oksjoni võitja saab tema poolt valitud mehega minna õhtusöögile kahe kuu jooksul alates oksjonil lõppemisest. Täpsema kuupäeva lepivad osapooled omavahel kokku.

Oksjonil lähevad müüki paketid, mis sisaldavad õhtusööki Butterfly Lounge´s huvitava kaaslasega;

kingitust The Body Shop`lt, mis koosneb meigitoodetest Poppy Shimmer Cubs Yellow lauvärvid ja Poppy Lips&Cheek huule-ja põsepuna; 

kingikotti Gatineu ilutoodetega; kinopileteid kahele Forum Cinema`lt;

 Jamie ajakirja aastaraamatut ja Buduaari ajakirja aastatellimust.

 

Õhtusöök on isiklik, st seda Buduaar ei kajasta ja samuti ei kajasta me isikute andmeid, kes oksjoni võidavad. Oksjonil võib pakkumist teha ka mõne oma sõbranna eest, ostes õhtusöögi hoopis oma ilusale, toredale ja targale sõbrannale. Isegi kui otsustad mingil põhjusel, et ei soovi õhtusöögile minna, siis tuleb oksjoni võitjal tasuda kogu võidusumma Tilsi lastekodu pangakontole.

PS! Palume nii kommentaatoritel kui oksjonil osalejatel meeles pidada, et see on eelkõige lõbus mäng ja heategevusprojekt, mitte kosjasobitamine :).

Kuid nüüd kõik oksjonile osalema! B-Turu heategevusoksjonile pääsed SIIT.