Mess Ilu sõnum 2015

Mess Ilu sõnum 2015

 Sel reedel, 15. mail avab uksed esmakordselt toimub kevadine ilumess! Mess Ilu sõnum 2015 KEVAD toob kokku üle 220 firma ja 700 kaubamärgi. 

Sel reedel, 15. mail avab uksed esmakordselt toimub kevadine ilumess! Mess Ilu sõnum 2015 KEVAD toob kokku üle 220 firma ja 700 kaubamärgi. 

15. mail saab stardipaugu uus kevadine iluprojekt, mis on suunatud sügisesest messiprojektist enam lõpptarbijale, soovides tutvustada peaasjalikult ilumaailma uudiseid, tuues tarbijani hooajalised tooted ja teenused, pakkudes rohkelt ideid ja inspiratsiooni.  

Kevad on aeg, mil õide puhkevad nii loodus kui inimesed. Talveuni taandub ja üha rohkem tuleb juurde värve, ilu ning harmooniat. Loodus puhkeb õige ja korraga on meie ümber palju värve. Nii on ka naistega lood!

See on ka põhjus, miks tundsime vajadust tulla turule kevadise ilumessiga. Kevadel hakkavad naised oma välimusele rohkem tähelepanu pöörama – muudetakse soenguid ja üllatatakse uue juuksetooniga, ergutatakse end erinevate iluhoolitsustega ning värskendatakse garderoobi. Kevad on aeg, kui soovitakse turgutada ka oma organismi, mõeldakse rohkem tervisele,  antakse uued trenni- ja toitumislubadused.

Hooajalisus on kevadise ilumessi suurim temaatiline erinevus. Suure tähelepanu saab kõik keha, tervise ja füüsilise vormiga seonduv. Kohal on spordisaalide, treeningriiete, toidulisandite esindajad ning spordiürituste korraldajad.Saab personaalseid treeningsoovitusi kui lihtsaid nippe ideaalse vormi saavutamiseks ja säilitamiseks.

Pärast õitsele puhkevat kevadet tuleb pikkade ja valgete õhtutega mahe suvi. Päikeseküllased peod, mõnusad koosviibimised, spontaansed piknikud ja kauaoodatud koolilõpetamised ongi teiseks messi läbivaks suunaks. Ilu Sõnum 2015 KEVAD pakub ohtralt ideid ja inspiratsiooni erinevateks suvisteks sündmusteks! Esindatud on paljud tooted ja teenused, millega oma ilu veelgi rõhutada. Sel korral on messil eriti lai iluprotseduuride valik, mis hõlmab teenuseid hambavalgendusest kuni tipptehnoloogiliste nahahooldusprotseduurideni.

Kui tervisekeskne mõtteviis on vallutanud palju südameid ja suure osa messihallist, siis kolmas messi põhisuund on tehnoloogia areng. Tänapäeva naistel pole aega oodata, me tahame tulemusi kiirelt ja kohe! Teaduse ja tipptehnoloogia kiire arenemine on toonud meieni kohese efektiga täitesüstid, kiired ja tõhusad nanostruktuuriga kreemid-seerumid, laserid ja kombineeritud hooldusi pakkuvad iluseadmed. Tänu nendele saame kiireid ja nähtavaid tulemusi iluhooldustes, kus soovitud muutused toimuvad kergema vaevaga, mugavamalt ja mõne probleemi puhul lausa jäädavalt. Tipptehnoloogia ilu teenustes on kindlasti üks messi hüüdlausetest.

Kevadise Ilu sõnumi neljas suur suund on looduslik kosmeetika, toidulisandid ja tervisetooted. Esindatud on nii kohalik kosmeetikatööstus kui käsitöökosmeetika. Kokku moodustab tippteholoogilistele protseduuridele ja professionaalsele kosmeetikale tugevat alternatiivi pakkuv looduskosmeetika ligi neljandiku messihallist.

Lisaks eelnimetatule pakub mess hulga ideid pidulike soengute ja jumestuse tarbeks, igapäevaseid nippe oma välimuse värskendamiseks ja stiilimuutusteks. Jagatakse ideid, vastatakse küsimustele ja antakse väärtuslikku nõu. Laval toimub rida miniseminare nii uudistoodetest kui nahahooldusest, kreemide koostisosadest, õigest toitumisest ning allergiatest. Mess toob taaskord ühte suurde suhtluskeskkonda kokku lõpptarbija ja oma ala spetsialistid.

Aksessuaare ja ehteid pole kunagi liiga palju! See on ka põhjus, miks kevadmessil on terve saal ehete ja aksessuaaride jaoks, pakkudes luksuslikku valikut absoluutselt igale maitsele. Loomulikult on ka viimastel aastatel populaarseks saanud kohaliku moedisaini saal, kus oma kevadsuviseid kollektsioone esitlevad üle 20 kohaliku moelooja. Eraldi ala on pühendatud lastemoele, kust leiate nii igapäevaseid rõivaid kui ka tõeliselt pidulikke ja silmapaistvaid komplekte.

Kevadmess ootab ideid ja inspiratsiooni ammutama ning iluoste tegema:

Reedel, 15.mail  12.00-19.00

Laupäeval, 16.mail  10.00-19.00

Pühapäeval, 17.mail  10.00-18.00

ilumess.ee

VÕITJAD! Pileti kahele võitsid kasutajad Birgit, Elery11, AnnusMer, letmedown. Võtame teiega ühendust!